Butelkowy pomykacz :D
Autor Wiadomość
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
  Wysłany: 29 Marzec 2014, 00:25   Butelkowy pomykacz :D
   Moje auto: GOLF IV


:bry:

MODEL: Vw GOLF mk IV Comfortline :unga: :nc:
ROK PRODUKCJI: 1998
SILNIK: 1.4 16v
PALIWO: PB
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD WYDECHOWY: seria
UKŁAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: seria
FELGI: zima 14"
CAR-AUDIO: seria

Jak już niektórzy na forum wiedzą od pewnego czasu (lekko ponad miesiąc) poruszam się po naszym uroczym Krakowie nowym pojazdem a mianowicie GOLF MK4 w kolorze LC6M (ciemna zieleń metalik) z silniczkiem 1.4 16V o mocy 75 kucy mechanicznych (tak wiem emeryt :P ale do Krakowa w sam raz) Póki co Sweter jest totalną serią w wersji Comfortline także biedy nie ma :)
- 4 el. szyby
- klima
- 4 poduchy
- masa cup holderów

Golf z pewnych rączek i głównie to zdecydowało o zakupie tego pojazdu. Nie jest to alegrowa "igła" posiada kilka mankamentów blacharskich ale technicznie zadbany :) A poniżej kilka zdjęć



 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 29 Marzec 2014, 07:05   
   Moje auto: VW Golf 4


Wojtek w końcu pokazałeś nowy nabytek ;) :graty:
nie bój się ludzie Cie nie zjedzą za jazdą golfem ;p
Wiesz co masz zmienić jak Ci niedawno mówiłem bo jak nie to zajadę na dzielnie i zrobimy porządek. "ckartka"
Bezawaryjnego jeżdżenia i żeby nowe wozidło służyło jak najdłużej. :powodzenia:
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 29 Marzec 2014, 09:14   
   Moje auto: Porshe 911


Wojtek jak to jedzie z takim maluchem? 1.4? Jak wychodzi ci spalanie w sweterku? :wstyd:
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Marzec 2014, 22:34   
   Moje auto: GOLF IV


Bartku no jedzie normalnie :) wiesz Corsa miała 45 koni i też się da jeździć :) Sweter nie jest demonem prędkości ale na Krakowskie korki po co mi 200 kucy pod maską? :) póki co przejeździłem bak i wyszło 8 litrów w mieście więc tak normalnie bym powiedział :)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 30 Marzec 2014, 12:03   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Wiosna przyszła a Ty sweter z Szawy Wyciągnełeś :P Jeszcze jakiś dziwny bo z Kosiarką pod maską :)

A tak Poważnie :) Niech służy Robi Kilometry. Zdejmuj Ten tesco Dekiel z Koła Stal teraz w Modzie :P

Kolor Fajny do Detailngu wiec Picuj :)
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 31 Marzec 2014, 20:07   
   Moje auto: Opel Astra G


Wojt, w końcu jakiś Golf na forum :dp1:
Najważniejsze, że z pewnych rąk i że znasz techniczny :) Lakierniczo zawsze można podciągnąć jak zajdzie taka potrzeba ;)
A jak jest klima, to jest impreza pijak

3 pytanka-
1. jaki przebieg?
2. jak z rdzą w tym roczniku?
3. kiedyś, dawno temu czytałem, że 1.4 mają jakieś problemy z zamarzającą odmą... ale pewnie auto miało już akcję serwisową i problem został naprawiony :)

Szerokości i mam nadzieję, że pokażesz go kiedyś osobiście :D

ps; noooo i serio jakieś alu by się zdały w przyszłości :D
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Marzec 2014, 20:54   
   Moje auto: GOLF IV


lukbud napisał/a:

3 pytanka-
1. jaki przebieg?
2. jak z rdzą w tym roczniku?
3. kiedyś, dawno temu czytałem, że 1.4 mają jakieś problemy z zamarzającą odmą... ale pewnie auto miało już akcję serwisową i problem został naprawiony :)


Luk no to tak :
ad1. przebieg jest 174 tys. km
ad2. ruda jest na 2 rantach ale tak są oryginalnie założone nadkola że kawałeczek rantu wystaje ale to taka lekka powierzchowna jak będzie chwila to się za to złapiemy :) oprócz tego podłoga 100 % zdrowa progi, podłużnice itd również także jak na rok 1998 bardzo miło byłem zaskoczony
ad3. a to tego nie słyszałem :) ani też nie słyszałem od poprzedniego właściciela aby było coś nie tak, ogólnie silnikiem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo jak naoglądałem się na YT filmików jak one głośno chodzą i naczytałem ile oleju biorą to się przeraziłem :) a ten ani się nie tucze ani oleju nie bierze :) także jest spoko


naturalnie że kajś się pojawię nim :D :jade:

a co do felg naturalnie są plany aby na lato posadzić go na alusach :) ale sami dobrze wiecie że nie da się wszystkiego od razu zrobić :) potrzeba czasu ;)
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 31 Marzec 2014, 21:24   
   Moje auto: Opel Astra G


WojT90 napisał/a:
ad1. przebieg jest 174 tys. km


Przebieg ładny :ook: Oby następne kilometry rosły bez problemów :)

WojT90 napisał/a:
ad2. ruda jest na 2 rantach ale tak są oryginalnie założone nadkola że kawałeczek rantu wystaje ale to taka lekka powierzchowna jak będzie chwila to się za to złapiemy :) oprócz tego podłoga 100 % zdrowa progi, podłużnice itd również także jak na rok 1998 bardzo miło byłem zaskoczony


Taka powierzchowna rdza to faktycznie żaden problem :) Pytałem dlatego, że wiele Golfów z mojej okolicy ma pordzewiałe błotniki przy progach i zastanawiałem czy to reguła czy nie :) Moja Astra dostała ostatnio rudego koloru na tylnych rantach i przednim błotniku- jak przejrzałem forum, to widziałem, że nie jestem sam... niestety Opel dalej skąpi na antykorozji :(

WojT90 napisał/a:
ad3. a to tego nie słyszałem :) ani też nie słyszałem od poprzedniego właściciela aby było coś nie tak, ogólnie silnikiem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo jak naoglądałem się na YT filmików jak one głośno chodzą i naczytałem ile oleju biorą to się przeraziłem :) a ten ani się nie tucze ani oleju nie bierze :) także jest spoko


Ja też swego czasu trochę na yt oglądałem jak pracuje ten 1.4 i byłem przerażony jaki klekot z niego ;/ Jak widać, Twój egzemplarz musi być zadbany :) i bardzo dobrze :dp1:

Alu i inne rzeczy na pewno się ogarnie :) Autkiem na pewno trochę pojeździsz więc masz czas :)

Co do pojawienia się kajś nim, to jak najbardziej!! mam nawet pewien pomysł, ale muszę jeszcze trochę pomyśleć i potem się ujawnię :)
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Kwiecień 2014, 19:57   
   Moje auto: GOLF IV


Alu wpadną jak się tylko uda uzbierać kasę :) mam nadzieję że maksymalnie będzie to lipiec tego roku :) co do spota to jestem ciekaw co wykombinowałeś :D :graty:



UP
dziś wpadł nowy wydech do Sweterka :) kawał blachy :brawo1:

 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 9 Wrzesień 2014, 18:14   
   Moje auto: VW Golf 4


I co dalej ? dzieje się coś ? :>
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 20 Wrzesień 2014, 09:48   
   Moje auto: GOLF IV


Zyzio Gofer lata póki co odpukać bezawaryjnie sprawuje się bardzo dobrze ;) Jestem w 100% zadowolony z tego zakupu :) Dostał w międzyczasie nowe springi na tył, bo stare były porażką :) modów brak :) :nc:
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 25 Wrzesień 2014, 13:28   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Wojtuś w Corsię modów nie było w Golfie Też bym się nie spodziewał :P z Tym się trza Urodzić :P

Ważne że Jeździ i że Ten Agregat kosiarkowy Cie zadowala ( bo do mnie zupełnie nie Mówi )
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Moja inna "Corsa" » Butelkowy pomykacz :D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.