Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 14:35
[ Karoseria] Zderzak od anglika do mojej Corsy C
Autor Wiadomość
 darkb


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Imię: Darek
Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 13
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 6 Marzec 2014, 22:12   [ Karoseria] Zderzak od anglika do mojej Corsy C
   Moje auto: Corsa C 1,2 , 75KM, 2000r


koledzy mam pytanie , muszę wymienić zderzak przedni w corsie C przedliftowej bo mój jest połamany. Myslałem kupic zderzak z angielskiej wersji lecz zastanawia mnie jedna rzecz:
- czy ten zderzak angielski będzie pasował do mojej europejskiej COrsy
- czy można w tym zderzaku przednim wymienić ten paskudny znaczek waxhuala na znaczek opla bez jakiegoś poważnego rezania czy można załozyć stary dobry grill z wersji europejskiej do zderzaka angielskiego.

Pomóżcie
 
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 6 Marzec 2014, 22:28   Re: Zderzak od anglika do mojej Corsy C
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


darkb napisał/a:
koledzy mam pytanie , muszę wymienić zderzak przedni w corsie C przedliftowej bo mój jest połamany. Myslałem kupic zderzak z angielskiej wersji lecz zastanawia mnie jedna rzecz:
- czy ten zderzak angielski będzie pasował do mojej europejskiej COrsy
- czy można w tym zderzaku przednim wymienić ten paskudny znaczek waxhuala na znaczek opla bez jakiegoś poważnego rezania czy można załozyć stary dobry grill z wersji europejskiej do zderzaka angielskiego.

Pomóżcie


Pasować będzie raczej na 100%, ale z grillem możesz mieć problem- z tego co widzę to jest on zespolony ze zderzakiem (podobnie jak w przedliftowych wersjach Corsy B).
Jak dobrze porozglądasz się na allegro, czy tablicy to dorwiesz europejczyka w dobrych pieniądzach ;)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 7 Marzec 2014, 01:13   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Pasować będzie.Niestety Zderzak zespolony z Grillem wiec będzie Ciężko pomaluj " Wieśka" na Czarno i będzie Całkiem Spoko ( dwa Dni kuje w Oczy potem nawet zaczyna się podobać ;) ) Ale Jak mówi Bartek wystarczy poszukać i nawet uda Ci się kupić w Kolorze który wymagasz ... P.s. Zawsze możesz zmienić znaczek na Jakiś Opla ale nie wiem czy to będzie Fajnie wyglądało.
 
 
     
 darkb


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Imię: Darek
Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 13
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 7 Marzec 2014, 10:07   
   Moje auto: Corsa C 1,2 , 75KM, 2000r


a można odczepić od angielskiego zderzaka ten grill i zamontować grill europejski

[ Dodano: 7 Marzec 2014, 10:08 ]
chciałbym właśnie kupić zderzak nawet droższy a europejski byle byłby w kolorze Z20H LUB 36U
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 8 Marzec 2014, 23:02   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Jak dobrze pamiętam nie da się tego zdemontować niestety.

Hmm Rzadko spotykany kolor. Wiec Obawiam się że nie będzie tak łatwo. Ale gdybym gdzieś natrafił na taki to podeśle na PW
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C »  Karoseria » [ Karoseria] Zderzak od anglika do mojej Corsy C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.