[Corsa C] Corsa 1.2 by Cromiell
Autor Wiadomość
 Cromiell


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Michał
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Śląsk
Wysłany: 14 Czerwiec 2014, 16:45   [Corsa C] Corsa 1.2 by Cromiell
   Moje auto: Corsa C 1.2 Twinport ECOTEC 80KM


Autko zakupione 4 lata temu. Pochodzące z Austrii, kupione przez "handlarza" - potem trafiło do nas (autko rodzinne) a w końcu do mnie. Trochę danych:

Silnik: 1.2 Twinport ECOTEC 80KM - Skrzynia 5 biegów V Max: 175 km/h

Kolor: Srebrny Lightning

Wyposażenie: Lampy soczewki, 2x elektryczne szyby, elektryczne i podgrzewane lusterka, 2x airbag, klimatyzacja, kierownica wielofunkcyjna, światła przeciwmgielne przód, podgrzewana szyba tylnia, tapicerka welurowa, 6x głośniki Blaupunkt dają radę + wbudowane radio/MP3 CD30.

Corsa przeszła swoje, łącznie z wymianą silnika (pechowe uszkodzenia tłoków, które nie nadawały się do regeneracji :( ). Do tego historia z zaliczeniem krawężnika w okresie zimowym. Na razie odpukać wszystko okej. Ostatnio miałem drobną kolizję, pewien Pan podczas oczekiwania do bramki parkingowej kulturalnie wbił mi hak w zderzak. Dzięki temu udało się prawie w całości naprawić przód, który nie wyglądał dobrze już przez jakiś czas (otarcia i zarysowania).
Na chwilę obecną całość prezentuje się moim zdaniem dobrze. Ta wersja naprawdę cieszy oko w porównaniu do innych Cors + te czarne klosze z tyłu <3

W planach mam zakup felg, przyciemnienie szyb, wymianę lub odnowienie lamp, pomalowanie zacisków i bębnów. Potem zobaczymy :)

Kilka fotek:







 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.