[Corsa B] Moje niebieskie Corshe 1.0 12v
Autor Wiadomość
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 20 Marzec 2014, 01:04   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Morette. Jak Ci Się uda upolować w dobrej walucie to czapki z głów :) Nawet za zamienniki z Laminatu wołają wielki hajs. (Ostatnio na Giełdzie w Gliwicach były za 400 zł z Lusterkami Stemnitza czy Irmschera)
 
 
     
 orzech94



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Patryk
Wiek: 29
Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 13
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 20 Marzec 2014, 06:38   
   Moje auto: 1.0 12v City


To mnie pocieszyłeś :beksa: Może się dorobię na nie :)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 20 Marzec 2014, 23:31   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Powiem Ci to Ja i Potwierdzi napewno kolega Kaszubski . Szukaj , Poluj - czasem Ludzie nie wiedzą co Mają. A i polecam przejrzeć zagraniczne portale tam też często zdarzają się okazje ;)
 
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 28 Marzec 2014, 15:07   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


DAMIAN1991 napisał/a:
Powiem Ci to Ja i Potwierdzi napewno kolega Kaszubski . Szukaj , Poluj - czasem Ludzie nie wiedzą co Mają. A i polecam przejrzeć zagraniczne portale tam też często zdarzają się okazje ;)


Z tymi zagranicznymi portalami też tak słodko nie jest przez przesyłkę- tutaj na "dzień dobry" trzeba się liczyć z kosztami ok. 80-100zł najmniej. Co prawda tam o wiele szybciej znajdziesz fanty niż u nas w PL i faktycznie często w bardzo dobrych pieniądzach :)

Moretty były u nas w PL jakieś 2-3 miesiące temu wystawione od 1zł- poszły za niecałe 250zł (ale z tego co pamiętam bez kierunków, które jak wiadomo też ciężko dorwać). Warto zadzwonić do osoby, która wystawia je na allegro- ja przez niego usiłowałem załatwić lusterka Steinmetza (niestety nic z tego nie wyszło ;p ).
Wystawia je już ładny okres czasu, zadzwonić, zaproponować swoją cenę i może się uda- nic nie tracisz a możesz zyskać :)

DAMIAN1991 napisał/a:
Morette. Jak Ci Się uda upolować w dobrej walucie to czapki z głów :) Nawet za zamienniki z Laminatu wołają wielki hajs. (Ostatnio na Giełdzie w Gliwicach były za 400 zł z Lusterkami Stemnitza czy Irmschera)


W takim razie chyba muszę zacząć jeździć na giełdy :dp1:
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 30 Marzec 2014, 01:00   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Kaszubski napisał/a:
DAMIAN1991 napisał/a:
Powiem Ci to Ja i Potwierdzi napewno kolega Kaszubski . Szukaj , Poluj - czasem Ludzie nie wiedzą co Mają. A i polecam przejrzeć zagraniczne portale tam też często zdarzają się okazje ;)


Z tymi zagranicznymi portalami też tak słodko nie jest przez przesyłkę- tutaj na "dzień dobry" trzeba się liczyć z kosztami ok. 80-100zł najmniej. Co prawda tam o wiele szybciej znajdziesz fanty niż u nas w PL i faktycznie często w bardzo dobrych pieniądzach :)

Moretty były u nas w PL jakieś 2-3 miesiące temu wystawione od 1zł- poszły za niecałe 250zł (ale z tego co pamiętam bez kierunków, które jak wiadomo też ciężko dorwać). Warto zadzwonić do osoby, która wystawia je na allegro- ja przez niego usiłowałem załatwić lusterka Steinmetza (niestety nic z tego nie wyszło ;p ).
Wystawia je już ładny okres czasu, zadzwonić, zaproponować swoją cenę i może się uda- nic nie tracisz a możesz zyskać :)

DAMIAN1991 napisał/a:
Morette. Jak Ci Się uda upolować w dobrej walucie to czapki z głów :) Nawet za zamienniki z Laminatu wołają wielki hajs. (Ostatnio na Giełdzie w Gliwicach były za 400 zł z Lusterkami Stemnitza czy Irmschera)


W takim razie chyba muszę zacząć jeździć na giełdy :dp1:



Jeszcze odrobinę przy offtopie. Powiem Ci ze jak komuś zależy to można przeszukiwać.. Mi strasznie zależało ale przesyłka niestety bardzo trudna w Ogarnięciu i nie wyszło.. Ale jak mówiłem tam są Okazję które kosztują dużo za dostarczenie ale często i tak się opłaca. Co do Giełdy to Warto serio :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] Moje niebieskie Corshe 1.0 12v
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.