Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 18:09
[Elektryka] Corsa C uszkodzony przewód w przegubie tylnej kl
Autor Wiadomość
 pjasio253


Informacje
malopolskie

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Styczeń 2014, 10:55   [Elektryka] Corsa C uszkodzony przewód w przegubie tylnej kl

Witam
Znalazłem uszkodzony (przerwany) przewód od ogrzewania tylnej szyby w gumowym przegubie dochodzącym do tylnej klapy. Niestety przewód jest w takim miejscu przerwany, że żeby go zesztukować muszę naciągnąć go od strony wnętrza samochodu (od strony klapy jest na tyle dostępny, że mogę go zarobić bez problemu). Muszę więc znaleźć kostkę łączeniową całej wiązki, którą na czas naprawy będę mógł rozłączyć i odpowiednio naciągnąć przewód do obróbki. Pytanie gdzie ta kostka może być zlokalizowana? Patrząc na długość oryginalnej wiązki na fotkach w sieci kostka powinna być umiejscowiona w tylnych, lewych drzwiach, albo w lewym słupku, w pobliżu lewego, tylnego głośnika.
Czy może ktoś mnie wspomóc odpowiednią wskazówką?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
 
     
 pablaris


Informacje
Imię: paweł
Dołączył: 18 Gru 2013
Posty: 2
Skąd: bytom
Wysłany: 7 Styczeń 2014, 19:22   
   Moje auto: corsa 1.3


Witam.. Rozbierałem kiedyś Corse B. z tego co sobie przypominam to przewód spryskiwacza poprowadzony jest specjalnym kanałem w nadwoziu nad drzwiami po lewej stronie. Nie pamiętam gdzie była tam wtyczka do tych przewodów elektrycznych.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » [Elektryka] Corsa C uszkodzony przewód w przegubie tylnej kl
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.