Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 17:04
[Elektryka] Migająca kontrolka na panelu głownym od poduszki
Autor Wiadomość
 sakowpr


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Michał
Wiek: 29
Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 28
Skąd: Pruszków
Wysłany: 5 Styczeń 2014, 20:17   [Elektryka] Migająca kontrolka na panelu głownym od poduszki
   Moje auto: corsa d 1.4


Witam, mam taki problem odnosnie mojej corsy. Jest to corsa d 2008 rok. Dziś wyjąłem panel głowny bo oklejałem w carbonie. Zdjęcia dodam puźniej. I po podłaczeniu kostki która idzie do trójkąta i poduszki oraz zamkniecia drzwi kontrolka od poduszki pasażera miga. A na liczniku się swieci poduszka. Próbowałem właczyć lub wyłączyć ale nic się nie da zrobić.
Może jakiś błąd wyskoczył albo coś. Proszę o odpowiedź. :)
 
 
     
 gumimis



Informacje
LPG: Nie
Imię: gumimis
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 114
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 5 Styczeń 2014, 21:38   
   Moje auto: Corsa D 1.4 100KM; MR 2012


Trzeba podłączyć pod komputer i sprawdzić - nic innego się nie wymyśli...
 
 
     
 Wojtenio


Informacje
Imię: Wojtek
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 68
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 6 Styczeń 2014, 00:06   
   Moje auto: Corsa D A12XER


Diagnoza i skasowanie tylko po podpięciu do kompa jak pisze kolega wyżej , na przyszłość jak robisz coś z elektryką ( szczególnie odpięcia kostek ) , wypinaj klemę z akumulatora i nie będziesz miał niespodzianek.
 
 
     
 gajes666


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Janusz
Wiek: 51
Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 2
Skąd: Węgliniec
Wysłany: 10 Październik 2016, 22:43   
   Moje auto: corsa D 1,3 CDTI


Odgrzewam temat, gdyż mam podobny problem. Wymieniałem klamkę oparcia fotela. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu poduszki fotela pasażera na kompie pojawia się kod usterki B0021- "za niska rezystancja obwodu zapłonnika bocznej poduszki powietrznej". Co dziwne napisało "kierowcy", chociaż tej nie ruszałem. W blokach pomiarowych tylko rezystancja poduszki fotela pasażera (0,6 Ohm) odbiegała od średniej pozostałych poduszek(od 2,3 Ohm do 2,9 Ohm). Wymieniłem poduszkę i rezystancja zmieniła się zaledwie o 0,1 Ohm. Nie potrafię usunąć tej usterki - ciągle wraca. Dostępni mechanicy nie ogarniają problemu. Proszę o pomoc jeżeli ktoś potrafi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ elektryczny, zapłon » [Elektryka] Migająca kontrolka na panelu głownym od poduszki
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



Zdrowie - https://www.parpamedia.pl - Zdrowie Witaminy - https://volleytorun.pl - Witaminy Sport - https://www.krav.com.pl - Sport
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.