Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 17:04
Skrzynka bezpieczników w komorze silnika.
Autor Wiadomość
 dibo1


Informacje
slaskie

Imię: Mirek
Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 23
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25 Październik 2013, 12:14   Skrzynka bezpieczników w komorze silnika.
   Moje auto: 1,3CDTI 55KW 2009r


Jak zdemontować w/w skrzynkę?Próbuję na różne sposoby i nic .Chcę w niej podpiąć się pod nie używany bezpiecznik nr.14(manualno-automatyczna skrzynia biegów) .Prąd pojawia się tam po przekręceniu stacyjki, stąd wydaje mi się być idealnym miejscem do podłączenia "plusa po stacyjce" w instalacji świateł do jazdy dziennej.Przemawia za tym także to,że byłby w obwodzie od razy bezpiecznik.Proszę o pomoc.Mirek
 
 
     
 Hunted



Informacje
podkarpackie

LPG: Nie
Imię: Damian
Wiek: 29
Dołączył: 03 Sie 2013
Posty: 37
Skąd: Jasło [RJS]
Wysłany: 25 Październik 2013, 12:24   
   Moje auto: Corsa B C12NZ


Dlaczego chcesz ją zdemontować? Nie ma tak się jak wpiąć bez demontażu?
 
 
     
 dibo1


Informacje
slaskie

Imię: Mirek
Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 23
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25 Październik 2013, 18:41   
   Moje auto: 1,3CDTI 55KW 2009r


Hunted napisał/a:
Dlaczego chcesz ją zdemontować? Nie ma tak się jak wpiąć bez demontażu?

Pewnie można było by się wpiąć od góry we wtyk od bezpiecznika ale wtedy stracę możliwość wykożystania go jako bezpiecznik w obwodzie świateł dziennych.Po za tym demontując skrzynkę miałbym łatwiejszy dostp do oprawki żarówki świateł mijania w którą też muszę się wpiąć przewodem od przekaźnika.Lepszym wyjściem było by wpięcie się we wtyczkę główną prawego leflektora ale nie wiem jakiego koloru jest przewód od świateł mijania.Może to śmieszne ale nie potrafię odczytywać schematu elektrycznego i stąd moje problemy.Mirek
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ elektryczny, zapłon » Skrzynka bezpieczników w komorze silnika.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.