Może jakiś zlot na 2014 rok ??
Autor Wiadomość
 Arfal



Informacje
LPG: Tak
Imię: Rafał
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Wojkowice
Wysłany: 17 Luty 2014, 19:14   Może jakiś zlot na 2014 rok ??
   Moje auto: Corsa D 1.4


Witam , może zaplanujemy jakiś zlot na 2014 rok ??
 
 
     
 orzech94



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Patryk
Wiek: 29
Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 13
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 17 Luty 2014, 22:38   
   Moje auto: 1.0 12v City


Ja bym się pisał jeśli na terenie Śląska. :piwko:
 
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 18 Luty 2014, 11:05   

Jeżeli miał by to być zlot to miejsce powinno być ustalone w miarę możliwości powiedzmy w środkowej części Polski żeby każdy miał w miarę podobną odległość do przejechania (oczywiście każdemu nie da się dogodzić) plus trzeba załatwić zakwaterowanie dla chętnych wyżywienie itd. ..., a jeżeli chcecie zrobić coś pod siebie mam tu na myśli Śląsk to tu macie odpowiedni temat http://klubcorsa.pl/forum...=6410&start=555
rzućcie hasło spota a na pewno ktoś się odezwie.

Tyle o de mnie w tym temacie
:zamykam:
 
     
 Patryk1011


Informacje
LPG: Tak
Imię: Patryk
Wiek: 29
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 44
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: 18 Luty 2014, 16:36   
   Moje auto: Corsa B 1.0


no jeśli było by gdzieś blisko mnie to z chęcią wpadnę ;)
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 18 Luty 2014, 17:00   
   Moje auto: ASTRA G


Pomysł git, teraz kto to zorganizuje?
 
 
     
 OnekSkc


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Wiek: 28
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 26
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 18 Luty 2014, 20:11   
   Moje auto: Opelek Corsinka B


Ja moge zaproponować Skierniewice . Jest to praktycznie środkowa część Polski :)
 
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 18 Luty 2014, 20:46   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


skawskijozef napisał/a:
Jeżeli miał by to być zlot to miejsce powinno być ustalone w miarę możliwości powiedzmy w środkowej części Polski żeby każdy miał w miarę podobną odległość do przejechania


Jeżeli miała by to być "centralna" Polska, to kawałeczek od Płocka jest sporo miejsc gdzie można wypocząć nad wodą, m.in jezioro Białe. Miejsce fajne, woda czysta (chyba 8 jezioro w Polsce pod względem czystości), ludzi często dosyć dużo (przede wszystkim osoby dorosłe z dziećmi, tzw. idiotów szukających wrażeń raczej nie ma- przynajmniej ja się z takimi tam nie spotkałem) pomyśleć o jakimś dniowym, czy dwudniowym wypadzie pod namiot.
Koszta za sam pobyt też nie powinny być duże, a jeżeli pod pojęciem słowa "zlot" mamy na myśli przede wszystkim spotkanie się z użytkownikami forum, porozmawianie na temat naszych projektów, wieczorne ognisko/grill, wypicie piwka to jak najbardziej jest to dobre miejsce.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 18 Luty 2014, 21:28   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Przypuszczam ze teraz będzie Ciężko o zlot nawet planując go na Sierpień. Bo już tylko poruszono temat zlotu to była gadka byle nie daleko ( przy przyjęciu że Polska ma coś 312k km2 ) to nie mamy szans na znalezienie takiego punktu gdzie wszyscy będą chcieć się zjechać. zawsze można się umówić( pal licho parady kilku dziesięciu Cors choć szkoda ze tego było tak mało) że siadamy np ze Śląska w 2/3 auta i jedziemy na wyznaczone miejsce. Co do tego co Mówi Bartek i opcji pod namioty niestety jest jedno Ale przypuszczam że nie wszyscy przyjadą sami no i nie wszyscy którzy chcieli by się pojawić mają dorosłe dzieci które mogą pod namiotami przespać. Wiec Lepszą opcją była by opcja z ośrodkiem rezerwacją i etc tyle że to bardziej logistyczna operacja ...

Co do Śląska i Spotów w odpowiednim dziale noo i proszę się czasem odezwać bo bez odzewu dla siebie to spotów mam na tyle.
 
 
     
 Raf02


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Rafał
Pomógł: 13 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Radzyń Podl.
Wysłany: 18 Luty 2014, 21:55   
   Moje auto: '99 Corsa B 2.0 16V Turbo 225hp/340Nm


Popieram, przydał by się chociaż jeden zlot/spot w tym roku bliżej środkowej Polski. w zeszłym roku było kiepsko :smutas:
Lub też zjazd na GMagazyn o ile się odbędzie i to w dobrym miejscu.
Mam nadzieję że coś wypali w końcu :piwko:
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 18 Luty 2014, 22:03   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


DAMIAN1991 napisał/a:
Przypuszczam ze teraz będzie Ciężko o zlot nawet planując go na Sierpień. Bo już tylko poruszono temat zlotu to była gadka byle nie daleko ( przy przyjęciu że Polska ma coś 312k km2 ) to nie mamy szans na znalezienie takiego punktu gdzie wszyscy będą chcieć się zjechać.

Szczerze mówiąc to się z tym zgadzam, ja sam pisząc swojego posta nie liczyłem na to, że taki "trip" mógłby wypalić- oczywiście fajnie gdyby się udało, ale wiadomo jak to jest.... "Nadzieja matką głupich" jak to mawiają :P


DAMIAN1991 napisał/a:
Co do tego co Mówi Bartek i opcji pod namioty niestety jest jedno Ale przypuszczam że nie wszyscy przyjadą sami no i nie wszyscy którzy chcieli by się pojawić mają dorosłe dzieci które mogą pod namiotami przespać. Wiec Lepszą opcją była by opcja z ośrodkiem rezerwacją i etc tyle że to bardziej logistyczna operacja ...

Podałem tutaj przykład namiotowy- "najtańszy", ale istnieje również możliwość wynajęcia domków letniskowych ;)


Tak czy siak.... pytanie czy jest sens dalej drążyć temat ;)
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 21 Luty 2014, 08:49   
   Moje auto: Porshe 911


dla chcącego nic trudnego.
marudzie i wygodnym dupom to 50km będzie za daleko
Damian do Bożego ciała czy majówki jeszcze daleko :)
Spontan to najlepsza sprawa. w perspektywu czasu stwierdziłem, że umawiania srania tratania nic nie dają. Mieliśmy kilka zlotów i np dla Piotra 600km to nie był problem.
Ja mam praktycznie wszędzie 300km i pojawiałem się wszędzie gdzie mnie zapraszali lub i nie;p
:złyy:
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 21 Luty 2014, 09:01   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Dokładnie ;) Kilometry nie mają znaczenia jak ktoś chce przyjechać ;)

Piotr Jest najlepszym Przykładem.. Co do Spontana to przypuszczam ze coś się wyklaruje do Czerwca napewno. Umawiane są spoko ale niestety zwykle w ch#!@ ludzi się umawia a przyjeżdza Garstka no ale coż takie życie .
 
 
     
 Arfal



Informacje
LPG: Tak
Imię: Rafał
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Wojkowice
Wysłany: 22 Luty 2014, 13:32   Umówienie na zlot
   Moje auto: Corsa D 1.4


A więc kto jest za tym żeby zrobić zlot ? I podajcie miejscowości skąd pochodzicie to mniej więcej ustalimy miejsce żeby każdy miał porówno km ? :D
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 22 Luty 2014, 20:00   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Rafale Pytając O to Powiedz mi Jedną rzecz. Czy Jesteś w Stanie potem zorganizować całą Otoczkę zlotu domki Konkurecje jakieś i choćby prowizoryczne Dyplomy ?

Ja Jestem za ale na te Chwile powiem tak. Spróbojmy na Śląsku Spot zorganizować ale to Odpowiedni Temat Jest . A potem zobaczymy jak jest z Motywacją;)
 
 
     
 gumimis



Informacje
LPG: Nie
Imię: gumimis
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 114
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Luty 2014, 21:42   
   Moje auto: Corsa D 1.4 100KM; MR 2012


Popieram Damiana - proponuję zacząć od zorganizowania spota na śląsku.... a nie jest to łatwe :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Zloty/ Spoty regionalne » Spotkajmy się! » Zloty
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.