Przesunięty przez: Kaszubski
7 Marzec 2016, 19:41
[Elektryka] Pompa paliwa Corsa B
Autor Wiadomość
 KubaRKO


Informacje
LPG: Tak
Imię: Kuba
Wiek: 29
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 25
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Sierpień 2013, 22:53   [Elektryka] Pompa paliwa Corsa B
   Moje auto: Opel Corsa 1.2 8v 45KM


Witam pierwsze pytanie. Jak sprawdzić czy pompa paliwa działa prawidłowo? Wydaje jakiś dźwięk czy coś?
2 . Jak podnieść (co wdusić za co pociągnąć) siedzisko tylnej kanapy ? Bo próbowałem pociągnąć w stronę przednich foteli ale tak jakby jakaś blokada na środku siedziska była.
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 31 Sierpień 2013, 07:18   
   Moje auto: VW Golf 4


1. po przekręceniu stacyjki będziesz słyszał że pompa działa (możesz odkręcić jeden wężyk przy pompie i przekręcić kluczyk w stacyjce)
2. kanapę podciąga się do góry i nie powinno być z tym problemu a podnosisz ją przy oparciu kanapy(tam gdzie zapinasz pas ), jeżeli chcesz całkowicie zdemontować siedzisko to jest ono przykręcone na 2 śrubki(jak siądziesz to powinny być na wysokości łydek bo nie znalazłem zdjęcia żeby Ci to dokładnie pokazać)
 
 
     
 KubaRKO


Informacje
LPG: Tak
Imię: Kuba
Wiek: 29
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 25
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2013, 10:12   
   Moje auto: Opel Corsa 1.2 8v 45KM


Zyzio napisał/a:
1. po przekręceniu stacyjki będziesz słyszał że pompa działa (możesz odkręcić jeden wężyk przy pompie i przekręcić kluczyk w stacyjce)
2. kanapę podciąga się do góry i nie powinno być z tym problemu a podnosisz ją przy oparciu kanapy(tam gdzie zapinasz pas ), jeżeli chcesz całkowicie zdemontować siedzisko to jest ono przykręcone na 2 śrubki(jak siądziesz to powinny być na wysokości łydek bo nie znalazłem zdjęcia żeby Ci to dokładnie pokazać)


No właśnie tak myślałem, że tam podnosi się siedzisko... Lecz czy tam jest jakaś zapadka coś co trzeba wdusić by puściło? Bo moje rusza się ale mocniej nie chcę szarpać bo boję się , że coś urwę.
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 31 Sierpień 2013, 11:51   
   Moje auto: VW Golf 4


Ja u siebie normalnie podnoszę i nie zauważyłem tam żeby był jakiś zaczep.
 
 
     
 yosh


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: yosh
Pomógł: 42 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 529
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 31 Sierpień 2013, 12:07   
   Moje auto: Corsa B 2.5 V6 , Corsa B 1,2 16V


KubaRKO napisał/a:


No właśnie tak myślałem, że tam podnosi się siedzisko... Lecz czy tam jest jakaś zapadka coś co trzeba wdusić by puściło? Bo moje rusza się ale mocniej nie chcę szarpać bo boję się , że coś urwę.

Z tego co pamiętam to zaczep jest , tyle że nigdy nie jest zapięty , pchnij siedzisko do tyłu próbując jednocześnie podnieść .
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ paliwowy
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.