Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 16:54
Pełna kultura.
Autor Wiadomość
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Luty 2009, 16:18   

I dobrze dziadek idiocie zrobił:) Ja ostatnio miałem głupią sytuację z kolesiem z golfa II. Koleś,,siadł mi na dupie" na dwukierunkowej jednopasmowej, a że mnie to wkurwia to kulturalnie zwolniłem do 40 :) i chciałem go nauczyć, że tak blisko się nie podjeżdża :) . Kawałek dalej koleś wziął się za wyprzedzanie. Czekałem na to i też przycisnąłem. Koleś nie kapnął się, że może się nie zmieścić i jechał na czołowe z autem z nad przeciwka, ale mu odpuściłem bo wiecie jak może taki idiota zareagować. Zamiast odpuścić i jechać za mną albo wjedzie w tego co jedzie w przeciwnym kierunku albo odbije na mnie. Na dodatek dodam, że był to koleś z VWśląsk bo zauważyłem po wlepce. Dosłownie chwile przed nim, trafiłem na innego geniusza z VWśląsk, chyba mieli jakiś zlot. Wyprzedzam kolesia bo przed nim był autobus, a jemu się chyba coś we łbie pokręciło i kiedy zauważył, że jestem na równiej z nim gaz w podłoge i na hama próbuje wyprzedzić autobus zajeżdżając mi droge. Punkt naszego regulaminu odnośnie walki z bmw i golfami to czysta prawda, trzeba w jakiś sposób nauczyć tych debili jeździć. Ja niestety za dużo nie zdziałam moim małym silniczkiem, ale niejednego już napewno udało mi się zaskoczyć :D
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Luty 2009, 11:17   

Ja skolei niedawno wracając z mojego ukochanego miasta Rybnika do miejsca w którym aktualnie mieszkam, natrafiłam na Pana jadącego Renault Clio (w tej nowszej budzie). Pan ten jechał sobie około 70 km/h, a że ja tę drogę znam jak własną kieszeń na prostej chciałam pojechać szybciej no więc wrzucam kierunkowskaz i zaczynam owego Pana wyprzedzać (nawet nie redukowałam bo nie było takiej potrzeby). Nie wiem czy uraziłam jego ambicję chcąć wyprzedzić go Corsą czy może zobaczył, że za wyprzedzanie go wzięła się "baba" w każdym razie zaczął wciskać gaz...kompletnie się tego nie spodziwałam, a zza zakrętu wyłaniało się już auto z którym jechałam na czołowe, nieziemsko się wku**** zredukowałam mojej perełce i do dechy!! no i wyprzedziłam gno**, a potem go tak odsadziłam że nawet nie starał się mnie dogonić (znam tam każdy zakręt). Delikatnie mówiąc...kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie!!
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Luty 2009, 11:37   

Dzola Ty Szaszku :P Nie znalam Cie z tej strony :D
Ja znowu, ostatnio jadac na uczelnie do Raciborza, lekko mowiac zdenerwowalam sie nieludzko.. Koles wymusil przede mna i ledwo co wyhamowalam.. Zaczelam trabic i pokazuje mu co robi (palec do glowki :P ), a on wyciagnal srodkowy palec! Ja z najwieksza ochota rowniez mu go pokazalam i pozniej caly czas siedzialam mu na zadzie :P
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 15 Luty 2009, 17:42   
   Moje auto: ASTRA G


cwirus88 napisał/a:


A tak na serio to widze że jak jestem wyprzedzany to nigdy nie przyspieszam bo ktoś przez taką akcję może życie stracić...


Cwir to jest najmądrzejsze zdanie które kiedykolwiek napisałeś na tym forum :) W pełni się z tym zgadzam, nie warto wygłupiać się na drodze.
 
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Luty 2009, 21:08   

Też wpełni się z tym zgodzem choć pare postów wcześniej napisałem, że tak zrobiłem. Prawda jest taka, że trzeba jeździć z rozwagą, a jak ktoś na drodze za przeproszeniem chce się zesrać to niech sobie na tor jedzie, albo niech weźmie udział w jakimś rajdzie :) Ten temat mówi sam za siebie PEŁNA KULTURA!
 
     
 82yeti



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 67
Skąd: Janowiec Wlkp.
Wysłany: 2 Sierpień 2009, 00:25   

Bydgoszcz rondo Toruńskie około godziny 7 rano. 4 pasy ruchu: 1-do jazdy w lewo,2-w lewo i prosto,3-prosto,4-w prawo. Z powodu remontu zamknięto pas numer 2 i codziennie robi się "zatwardzenie". I tu zaczyna się problem. Większość kierowców wie jaka jest sytuacja i pcha się do ronda zamkniętym pasem wiedząc,że ktoś i tak wpuści ich na pas nr.3. Jeżdżę tą trasą codziennie do pracy i aż mnie krew zalewa jak widzę tych cwaniaków! :mad: Owszem może się zdarzyć,że ktoś tylko przejazdem i nie wiedział jaka jest sytuacja,auta z tablicami z poza Bydgoszczy wpuszczam wszystkie,ale jak widzę blachy CB,to nie dopuszczam do siebie myśli,że mógłbym takiego delikwenta puścić przed siebie. Może w takiej sytuacji ja jestem mało kulturalny,ale kombinatorstwa w korkach nie uznaje!!! Każdy się spieszy,a tacy kierowcy tylko dolewają oliwy do ognia. :zdegustowany:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Pełna kultura.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.