Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 13:35
[ Karoseria] Wymiary na progach Corsa C 3d
Autor Wiadomość
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 7 Wrzesień 2013, 22:36   [ Karoseria] Wymiary na progach Corsa C 3d
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


Witam, mam nietypową prośbę do osób posiadających Corsę C 3-drzwiową. Potrzebuję wymiarów progów, dokładnie takich jak tutaj na zdjęciu:


Znalazłem fajne nakładeczki aluminiowe Irmschera http://allegro.pl/listwa-...3317431079.html i myślę nad dopasowaniem ich do Corsy B. Wiem, że Corsa C miała nieco większe progi dlatego też zastanawiam się jak mocno musiałbym je ciąć żeby podeszły pod CB. Z góry dzięki wielkie za pomoc :)
Pozdrawiam serdecznie!
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 9 Wrzesień 2013, 09:58   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Trzymałem takie nakładki w Rekach ;) Myślę że nawet bez Cięcia powinno być Dobrze ;) Tylko Będą lekko schowane pod uszczelkę ;) Ale Poczekajmy na wymiary .. Bo to było Dawno jak mierzyłem :)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 9 Wrzesień 2013, 09:58   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Trzymałem takie nakładki w Rekach ;) Myślę że nawet bez Cięcia powinno być Dobrze ;) Tylko Będą lekko schowane pod uszczelkę ;) Ale Poczekajmy na wymiary .. Bo to było Dawno jak mierzyłem :)
 
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 9 Wrzesień 2013, 23:45   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


No właśnie nie wiem nie będzie małego problemu... dowiedziałem się, że ich wysokość to ok. 82cm więc idealnie podeszły by do CB, pytanie tylko jak z ich szerokością. CB jak dzisiaj mierzyłem ma 4cm (według wymiarów "szerokość" z obrazka), a nie wiem czy CC nie ma przypadkiem 6cm co wiązałoby się niestety z cięciem nakładki od góry i niestety chyba wjechałbym na grawer...

Dorwałem jeszcze takie fotki:






Ten próg wygląda tak jakoś bardziej "masywnie" od tego z CB, chyba że mi się tylko wydaje...

Jeżeli ktoś może pomóc baaaardzo proszę, bo niestety do CC nie mam dojścia :)

[ Dodano: 10 Wrzesień 2013, 10:16 ]
Dobra, chyba wiem już wszystko.

Długość listew 82cm, szerokość 6cm (z wyprofilowaniem, bez podobno niecałe 4cm)- powinny podejść do CB idealnie bez żadnego cięcia :hurra:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C »  Karoseria » [ Karoseria] Wymiary na progach Corsa C 3d
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.