Przesunięty przez: DAMIAN1991
7 Lipiec 2016, 14:34
[ Karoseria] Listwy na drzwi.
Autor Wiadomość
 zimny41


Informacje
lodzkie

Imię: Janusz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 62
Skąd: Zgierz
Wysłany: 30 Lipiec 2013, 18:23   [ Karoseria] Listwy na drzwi.
   Moje auto: Corsa D


Witam, mam pytanie do kolegów , macie w swoich corsach listwy na drzwiach.(te plastykowe)
....czy moglibyście zmierzyć i podać mi odległości od dołu drzwi do listwy ..........kupiłem w internecie listwy na drzwi..i nie wiem na jakiej wysokości je przykleić .a chciałbym aby wyglądało tak jak jest oryginalnie ....z góry dzięki
 
 
     
 gregor_bs


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Greg
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 185
Skąd: Tychy
Wysłany: 16 Sierpień 2013, 13:08   Re: Listwy na drzwi.
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3 CDTI


zimny41 napisał/a:
Witam, mam pytanie do kolegów , macie w swoich corsach listwy na drzwiach.(te plastykowe)
....czy moglibyście zmierzyć i podać mi odległości od dołu drzwi do listwy ..........kupiłem w internecie listwy na drzwi..i nie wiem na jakiej wysokości je przykleić .a chciałbym aby wyglądało tak jak jest oryginalnie ....z góry dzięki



Starałem się pomierzyć dość dokładnie. Czerwone linie to linie w których był dokonany pomiar. Poniżej zdjęcie z opisem.

 
 
     
 zimny41


Informacje
lodzkie

Imię: Janusz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 62
Skąd: Zgierz
Wysłany: 16 Sierpień 2013, 18:03   
   Moje auto: Corsa D


Witam, dzięki za pomoc .....muszę przemierzyć u siebie bo mam trochę inne listwy i moja corsa jest pięciodrzwiowa..................tak się zastanawiam czy trzymając się załamań na drzwiach przednich i tylnych wyjdzie mi równo ?????????
 
 
     
 gregor_bs


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Greg
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 185
Skąd: Tychy
Wysłany: 17 Sierpień 2013, 00:36   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3 CDTI


zimny41 napisał/a:
Witam, dzięki za pomoc .....muszę przemierzyć u siebie bo mam trochę inne listwy i moja corsa jest pięciodrzwiowa..................tak się zastanawiam czy trzymając się załamań na drzwiach przednich i tylnych wyjdzie mi równo ?????????


No właśnie miałem jeszcze napisać, że te listwy idą lekko w dół. Zresztą widać to po wymiarach i na zdjęciu. Jeśli chcesz to zrobić zgodnie z załamaniami to też pewnie wyjdzie i nikt różnicy nie zauważy.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Karoseria » [ Karoseria] Listwy na drzwi.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.