Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 18:03
Informacje o liftingu
Autor Wiadomość
 przemo5020


Informacje
LPG: Nie
Imię: Przemysław
Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 7
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 22 Lipiec 2013, 13:05   Informacje o liftingu
   Moje auto: Corsa C


Witam,

Z podręcznika:
"Opel Corsa od modelu 2003 ma reflektory z przezroczystymi szybami rozpraszającymi, połączone z lampami kierunkowskazów i klamki w kolorze nadwozia.
Od liftingu w 2004 roku przednie i tylne zderzaki są lakierowane w kolorze nadwozia (poprzednio ich górne części były matowe- czarne) (...)"

Czy od 2005r. listwy w zderzaku zarówno przednim jak i tylnym są w kolorze nadwozia? Kolor obwódek świateł zależy od wersji czy od daty produkcji? Nieraz widzę Corsę w wersji poliftowej a z klamkami w kolorze czarnym (nie w kolorze nadwozia).

Posiadam Corsę z 2004r i mam listwy w zderzakach w kolorze czarnym, listwa drzwi również czarna a obwódki świateł tylnych w kolorze czerwonym.




dla porównania:
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 29 Lipiec 2013, 06:31   
   Moje auto: Laguna II PHII


byś miał lepszy wypas to byś miał plastiki w kolorze nadwozia ;) kolor obwódek zależy od wyposażenia i koloru budy, czarne corsy w "biedzie" miały dymione obwódki, inne miały czerwone(oprócz GSI - tutaj wszystkie miały czarne obwódki)

EDIT: a jeśli chodzi o białe obwódki ze zdjęcia przykładowego to jest to fantazja młodego tunera http://allegro.pl/lampy-t...3395023744.html , moim zdaniem lipa bo czarne były by lepsiejsze ;)
 
 
     
 przemo5020


Informacje
LPG: Nie
Imię: Przemysław
Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 7
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 29 Lipiec 2013, 10:52   
   Moje auto: Corsa C


Zeniu napisał/a:
EDIT: a jeśli chodzi o białe obwódki ze zdjęcia przykładowego to jest to fantazja młodego tunera http://allegro.pl/lampy-t...3395023744.html , moim zdaniem lipa bo czarne były by lepsiejsze ;)

Oczywiście, że czarne ładniejsze ;)
Zeniu napisał/a:
byś miał lepszy wypas to byś miał plastiki w kolorze nadwozia

Chodzi Ci o lepsze wyposażenie? Czy lepszy rocznik?
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 29 Lipiec 2013, 16:11   
   Moje auto: Laguna II PHII


wyposażenie oczywiście
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Inne » Informacje o liftingu
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.