[Corsa B] Uratowana Corsa B 1.2
Autor Wiadomość
 sirche



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Julian
Wiek: 35
Dołączył: 26 Maj 2013
Posty: 17
Skąd: frankfurt am main
Wysłany: 30 Maj 2013, 17:45   [Corsa B] Uratowana Corsa B 1.2
   Moje auto: Corsa B 1.2


Witam was drodzy forumowicze. Jak pewnie wielu z was się domyśla jestem nowicjuszem na tym forum.
Oczywiście przeczytałem wszystkie ważne wskazówki co do formatów pisania w tym dziale , ale postanowiłem jednak opisać moja historie w troszkę inny sposób
Opowiem wam jak udało mi się uratować pewna Corsę serii B
Od jakiegoś czasu mieszam w kraju autostrad , niekoniecznie ładnych kobiet i ojczyźnie aut z pod znaku błyskawicy.
Wszystko zaczęło się rok temu. Jeżdżąc do pracy widziałem małą , przerażająco zniszczona Corsę.
Szyby powybijane , opony sflaczałe , lakier popalony , a na dachu zaczynał już rosnąc mech i glony.
Pewnego dnia wracając z pracy zobaczyłem jakiegoś typka wątpliwej proweniencji krzątającego się przy zabiedzonym autku.
Zmarszczki i przygarbiona postawa nasuwała na myśl ze facet ma dużo za sobą , a mina jaka mnie powitał kiedy podszedłem świadczyła ewidentnie o wrogiej postawie.
Zagadałem do starca , który okazał się być nadętym bufonem i bardzo pewnym siebie i swojej wyższości rdzennym mieszkańcem Niemiec.
Rozmowa była bardzo nieprzyjemna i pozostał do tej pory mi niesmak , ale nabyłem Corsiaka za oszałamiające 350 euro.
Od 6 miesięcy trwa remont, powoli ale jednak do przodu. Bardzo chętnie dodał bym zdjęcia , ale nie pomyślałem żeby zrobić. Z czasem będę dodawał foty, jak idą postępy , niestety jednak nie uwieczniłem stanu pierwotnego.
Bardzo chętnie posłucham waszych opinii na temat renowacji. Może macie jakieś koncepcje i pomysły.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 31 Maj 2013, 08:48   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Hmm Historia zapowiada Się naprawdę Ciekawie :) Jeśli chodzi o Samochód to szkoda ze nie masz dla siebie samego Fotki poglądowej z Momentu kupna.. Co do Remontu Takiego Samochodu to Generalnie Musisz wszystko wymieniać.. Jeśli Faktycznie Auto było w złej Kondycji dużo elementów Trzeba będzie nowych ;)

Ale z Drugiej strony fajnie będzie zobaczyć jak to Się robi w "Landach"
 
 
     
 sirche



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Julian
Wiek: 35
Dołączył: 26 Maj 2013
Posty: 17
Skąd: frankfurt am main
Wysłany: 2 Czerwiec 2013, 20:29   
   Moje auto: Corsa B 1.2


Tak , sporo pracy i sporo nowych części. Zbieram się aktualnie na kupno "nowego" silnika.
Dzisiaj mieliśmy pierwsza dłuższą wycieczkę. Pierwsze foto mojego "Słoneczka"

[ Dodano: 2 Czerwiec 2013, 20:49 ]
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2 Czerwiec 2013, 23:27   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Zdjątko Ubogie w szczegóły :) Ale zapowiada się że auto dopracowane :) Przed lift w Lakierowanych zderzaczkach :) Do Tego Ciekawy Kolor :)

Pocykaj Jak Możesz oczywiście coś za dnia :)
 
 
     
 sirche



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Julian
Wiek: 35
Dołączył: 26 Maj 2013
Posty: 17
Skąd: frankfurt am main
Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 19:04   
   Moje auto: Corsa B 1.2


Kurcze , no właśnie wiem że powinienem machnąć kilka fotek poglądowych , ale słabo stoję z czasem. Miałem jeden dzień wolny to cyknąłem kilka pseudo artystycznych zdjęć. Jak znajdę trochę wolnego czasu , to zrobię jeszcze jakieś zdjęcia. Wtedy będzie można spokojnie komentować.

Ps. Strasznie kolą mnie w oczy te małe rdzawe ślady na masce :pff:



[ Dodano: 8 Czerwiec 2013, 17:45 ]
[img]Uploaded with ImageShack.us[/img]

[img]Uploaded with ImageShack.us[/img]

[img]Uploaded with ImageShack.us[/img]

[img]Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] Uratowana Corsa B 1.2
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.