Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 17:09
[Elektryka] po odłączeniu minusa z aku i podłączeniu nie odp
Autor Wiadomość
 czerwincorsac


Informacje
Imię: Łukasz
Dołączył: 18 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Rybnik
Wysłany: 18 Maj 2013, 18:18   [Elektryka] po odłączeniu minusa z aku i podłączeniu nie odp
   Moje auto: Opel Corsa C 1.2 Twinport


Witam wszystkich serdecznie na forum. Mam problem z Corsą C 2005r 1.2 Twinport.
Mianowicie: wymieniałem przekładnie kierowniczą i musiałem wyjąć kierownicć a co za tym idzie odłączyć airbag. Opiąłem minus z akumulatora przełożyłem kierownicę, podpiąłem air bag i założyłem minus na aku. Corsa normalnie odpaliła i pojechała. Po zrobieniu zbięrzności kierownica była jeszcze krzywo, mimo tego, że naciskałem na mechanika żeby była prost oi sam ją ustawiałem. Postanowiłem ją ponownie przełożyć o dwa ząbki żeby była prosto, a tu niespodzianka po podpięciu airbaga i założenia minusa na aku - AUTO NIE ODPALA. Zapaliło na 2 sek i zgasło. Zapaliło znowu ale świeciła sie kontrolka elektroniki (auto z kluczem) więc wyłączyłem corse i postanowiłęm znowu zapalił. Niestety już nie odpaliła. Po przekręceniu zapłonu nie świeci ani kontrolka elektroniki ani check engine. Auto kręci ale nie odpala. Jaka może być przyczyna ?? Prosze o szybką odpowiedz. z góry dzięki.


PS popraw post
Ostatnio zmieniony przez 18 Maj 2013, 19:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » [Elektryka] po odłączeniu minusa z aku i podłączeniu nie odp
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.