Przesunięty przez: Kaszubski
20 Marzec 2016, 10:57
[Elektryka] Ciekawa zagadka.
Autor Wiadomość
 AdekCorsa


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Adrian
Dołączył: 14 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 9 Maj 2013, 21:59   [Elektryka] Ciekawa zagadka.
   Moje auto: Corsa B 1.2


Witam ponownie Kolegów.Jako że mój problem z silnikiem nadal nie został rozwiązany jestem zmuszony załozyc temat ponieważ mam pare wskazówek i mam nadzieję że potwierdzicie moje przypuszczenia.Problem od poczatku był taki ze Corsa nie chciała odpalic (motorek 1.2 8v) bez lpg,sprawdzałem błędy,sprawdzałem świece(suche) a ona ani drgnęła więc teza była jasna Pompa Paliwa,ale stwierdziłem że przed kupnem pompy upewnie się wstrzykując troche paliwa bezpośrednio przez strzykawke i tu zaczyna się zagadka...Po wstrzyknięciu paliwa gdy silnik kręci i chce odpalic bo ma takie chęci to zaczyna kichac z gaźnika,pierwsza myśl przestawiony zapłon? Ale po każdej próbie odpalenia silnika gdy wyłączam zapłon kontrolki tak jakby się nadal świeciły pod takim cieniem i troszke im minie zanim one zgasną,resetuje mi się równiez data i czas.Czy moje przypuszczenia co do zapłonu są prawidłowe? Czy może problem leży gdzieś w elektryce ? Tato twierdzi że mógł mi przeskoczyc pasek na ząbku,jest taka możliwosc?
Pozdrawiam.
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 10 Maj 2013, 11:11   
   Moje auto: Porshe 911


1. problem = jeden temat - nie rozwiązany? kontynuujemy go w dalszym ciągu w jednym temacie. Nie zakładamy nowego.
http://klubcorsa.pl/forum/viewtopic.php?t=7377

:zamykam:
1x :wstyd:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » [Elektryka] Ciekawa zagadka.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.