Odrywająca się listwa
Autor Wiadomość
 wojtas_7


Informacje
podkarpackie

Wiek: 38
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 229
Skąd: Sanok
Wysłany: 23 Luty 2013, 09:37   Odrywająca się listwa

Witajcie
Problem mam z listwą boczną drzwi.Zaczęła mi się odklejać więc kupiłem dwustronną taśmę Wurtha (bodajże) potrzymała 1.5 tyg i znowu to samo. Potem kupiłem specjalny klej i dalej to samo,potem użyłem poxipolu i znowu to samo.Więc wziąłem i wkrętami ją przykręciłem do drzwi... ale wygląda to okropnie...Chce kupić nową listwę i ją przykleić ale CZYM?Bo już nie mam pojęcia.Zawsze przed klejeniem czyściłem i suszyłem powierzchnie.
 
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 23 Luty 2013, 15:22   
   Moje auto: AG Z14XEP


a kleje którymi ludziska sklejają dokładki do zderzaków - chyba na bazie jakiś żywic?
 
 
     
 wojtas_7


Informacje
podkarpackie

Wiek: 38
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 229
Skąd: Sanok
Wysłany: 23 Luty 2013, 17:11   

nie mam pojęcia.
Jak ktoś może to niech poda link na alledrogo naprawdę porządnego kleju.Kleiłem nawet klejem do szyb i tak odpadła...
 
 
     
 KULA111



Informacje
lubelskie

LPG: Tak
Imię: KULA111
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 22
Skąd: Chełm
Wysłany: 24 Luty 2013, 09:57   
   Moje auto: CORSA B 1.4 8V


Witam. Stara listwa traci elastyczność, słońce, woda, mróz i się odgina. Podstawa to dobrze wyczyścić i odtłuścić powierzchnię klejoną (stary klej, brud itp). Przed klejeniem możesz też podgrzać ją opalarką, suszarką .Klej do szyb to pewnie na zawsze będzie to trzymał, tylko po zabiegu musisz docisnąć listwę to jest taśmą nie rozciągliwą, zaciskiem do zaschnięcia. Temp. co najmniej 15C. Na mrozie nawet nie próbuj. Pozdrawiam.
 
 
     
 wojtas_7


Informacje
podkarpackie

Wiek: 38
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 229
Skąd: Sanok
Wysłany: 11 Marzec 2013, 12:05   

KULA111 napisał/a:
Witam. Stara listwa traci elastyczność, słońce, woda, mróz i się odgina. Podstawa to dobrze wyczyścić i odtłuścić powierzchnię klejoną (stary klej, brud itp). Przed klejeniem możesz też podgrzać ją opalarką, suszarką .Klej do szyb to pewnie na zawsze będzie to trzymał, tylko po zabiegu musisz docisnąć listwę to jest taśmą nie rozciągliwą, zaciskiem do zaschnięcia. Temp. co najmniej 15C. Na mrozie nawet nie próbuj. Pozdrawiam.

Jednak klej do szyb nawet nie pomoga,kleiłem to w wakacje w upalny dzień i też listwa była dociśnięta i po tyg odpadła...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wszystko i o wszystkim co związane z Corsą » Ogólne
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.