Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 16:56
Jak działa sterowanie radiem z kierownicy.
Autor Wiadomość
 Wojcieszko


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 25 Marzec 2013, 10:00   Jak działa sterowanie radiem z kierownicy.

Panowie mam takie pytanie odnośnie sterwowanie radiem z kierownicy... Otóż napiszę jak to u mnie wygląda, bo wydaje mi się, że powinno to wyglądać troszkę inaczej.

Prawa strona kierownicy:
-podgłaszanie działa ok (może skala jest mała. bo trzeba dłuo trzymać, aby zmiana była wyczuwalna, ale jako tako działa).
- strzałki góra->dół- tutaj sprawa jest taka, że przełączanie tymi przyciskami powoduje przeskkiwanie radia w jakiś dla mnie dziwny sposób, otóż nie powoduje przełączania zaprogramowanych przeze mnie pod przyciskami stacji, a występuje jakieś losowe, nawet nie ustawione przeze mnie stacje..

Lewa strona kierownicy:
-przyccisk po prawej u góry - następuje przełączanie stacji według tych ustawionych na przyciskach (od 1 do 8). Po naciśnięciu tego przycisku kanały idą od 1, przez 2 do 8...
- przycisk po prawej na dole - przełączanie na aux
- przycisk góra dół - zmiana częstotliwości o 1... Czyli słuchając Radia ZEt 103.4 naciśniecię tego przycisku powoduje przeskok na 103.3 lub 103.5..

Możecie mi powiedziec czy tak powinno być? Bo mnie się wydaje, że przyciski po prawej stronie ze strzałkami, lub te po lewej co zmieniają częstotliwość, powinny zmieniać w górę lub dół kanały według tych ustawionych pod przyciskami (od 1 do 8)... Dobrze myślę, czy wszystko jest w porządku? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
 
 
     
 gumimis



Informacje
LPG: Nie
Imię: gumimis
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 114
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25 Marzec 2013, 10:36   
   Moje auto: Corsa D 1.4 100KM; MR 2012


Cytat:
Bo mnie się wydaje, że przyciski po prawej stronie ze strzałkami


Przyciski ze strzałkami służą do zmiany utworu w trybie aux/cd/mp3; w trybie radia wyszukiwana jest następna stacja radiowa z pasma

Cytat:
lub te po lewej co zmieniają częstotliwość,

tu ci nie potwierdze bo u mnie to jest obsługa komputera - generalnie wszystko co opisałesś za wyjątkiem tego działa u mnie tak samo i tak ma być
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ kierowniczy » Jak działa sterowanie radiem z kierownicy.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



deserowe wino portugalskie
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.