Przesunięty przez: Kaszubski
9 Marzec 2016, 23:27
[Corsa B] Silnik - problem z obrotami
Autor Wiadomość
 Alcio_92


Informacje
lubuskie

LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 40
Skąd: Nowa Sól
Ostrzeżenia: ( 3/3 )
Wysłany: 18 Marzec 2013, 16:44   [Corsa B] Silnik - problem z obrotami

Witam.

Problem jest tego typu, że czasami podczas jazdy po wciśnięciu sprzęgła w celu zmiany biegu silnik zostaje na obrotach, po chwili opadają obroty, wzrastają, opadają i tak parę razy. Problem nie pojawia się zawsze. Czasami jestem w stanie pojeździc kilka dni bez tego problemu. Czasami podczas problemu pomoże chwila przerwy i ponowne odpalenie silnika.

Jaki jest wasz typ? Przepustnica? przepływomierz? silnik krokowy? Opcji jest kilka, a moje drugie pytanie brzmi - czy jest opcja pojechac do mechanika w celu zdiagnozowania przyczyny i późniejszej decyzji o naprawie? Bo nie chcę oddac auta do mechanika, który zacznie wymyślac, że pół auta wymienił..
 
 
     
 Yogi97037



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 197
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 18 Marzec 2013, 17:35   

Tego typu problemy były nie raz i nie dwa opisywane na forum wystarczy poszukać dobrze.

Co do tego czy istnieje możliwość czy nie no to sam sobie odpowiedz
Chyba nikt ci nic nie wymieni bez twojej zgody bez przesady po prostu oddaj auto i zaznacz ze jeśli będą wiedzieli co to niech się z toba skontaktują i ty podejmiesz decyzję poza tym nie zawsze jest tak ze można prześwietlić silnik na 100% bywają specyficzne przypadki gdzie jest się czegoś pewnym wymienia się to a okazuje się wtedy że jeszcze co dochodzi. Pozdro!
 
 
     
 mamatek


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Wiek: 30
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 18 Marzec 2013, 20:38   

Sorry że tu pisze, ale tylko tak chyba mogę przypomnieć Ci się Yogi97037 że czeka na Ciebie wiadomość na priv ode mnie :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » [Corsa B] Silnik - problem z obrotami
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.