[Corsa B] Mrówka by Bart3k
Autor Wiadomość
 Bart3k


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 0
Skąd: Radomsko
Wysłany: 23 Luty 2013, 16:45   [Corsa B] Mrówka by Bart3k

Marka: Opel
Model: Corsa
Wersja: Capuccino
Kolor: Czarny
Przebieg: 137tys km (udokumentowane..nikt mi nie może zarzucić..) Auto jest od 2009r w kraju.
Silnik: 1.4 16V (Wyrzucone katy, powiększone kanały w kolektorze dolotowym, zmapowana w Oplu jeszcze w Niemczech).
Rocznik: 1998...

Z wyposażenia: Ori alufelgi, Ori lotka na klapie, szyberdach, Welurowe kubełki (głębokie i strasznie nie wygodne przy wsiadaniu i wysiadaniu), Skórzana kierownica, Środkowa konsola i uchwyty drzwiowe pokryte hydrografiką (carbon), zderzaki w kolorze nadwozia.

Autko no bez kitu ale może zgasić na drodze niejednego posiadacza super, extra wypasionej furki

Na wiosnę autko idzie do lakiernika na zrobienia wszystkich "niedoskonałości".

Co do planów. Jako że postanowiłem Corse zostawić będę starał się coś z nią zrobić..

1. HBM
2. Lampy tył MHW
3. Gleba
4. Koło (coś z rantem, najlepiej żeby było 2-3 częściowe ale nie koniecznie...Chętnie zapodałbym Shmidt TH-line, może Borbet A, Ronal Turbo też chętnie..Oczywiście w grę wchodzą BBS RM..) Obowiazkowy naciąg. Myślałem jeszcze nad patelniami z Calibry :)

Reszta wyjdzie w praniu..Potrzebuje kogoś oblatanego w temacie do konsultacji

Po tej Corsie, czyli zapewne nie za prędko będzie następny Opel Może Corsa C...Może Astra G Jedno jest pewne..Tylko w benzynie..Corsa oczywiście 1.4 16V albo 1.8 GSI..Astra? Nie mniej jak 1.8.













 
 
     
 mds


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 28
Skąd: warszawa
Ostrzeżenia: ( 3/3 )
Wysłany: 24 Luty 2013, 14:58   

porównujesz fajne felgi i zastanawiasz się nad felgami z calibry? totalnie bez sensu...

planujesz mody choć już myślisz nad następnym autem? bez sensu x2...
 
 
     
 Bart3k


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 0
Skąd: Radomsko
Wysłany: 24 Luty 2013, 16:29   

Planuje bo handluje samochodami i zawsze jest możliwość nabycia jakiejś fajnej sztuki :) Na ten moment Corsa ma u mnie minimum 2 letni postój. Astra pojawiła by się pewnie jako drugi samochód do jazdy na codzień.

A Patelnie z Calibry bardzo mi się spodobały na dosyć dobrym naciągu i koniecznie w polerce. Tańszy wariant a naprawdę może dać ciekawy efekt...Jest dużo możliwości..Od szerokiej Stali bo skręcane koło.
 
 
     
 Yogi97037



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 197
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 24 Luty 2013, 17:46   

Hmmm bardzo podobna do mojej tuż po zakupie :) tylko felgi inne i tych listw białych nie miałem.

No cóż powodzenia działaj przy niej zapowiada się ciekawie jeśli w ogóle będziesz realizował te plany
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 24 Luty 2013, 18:46   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Jako Handlarz myślisz o Trzymaniu Corsy.. Chyba wolal bym coś rozwojowego Grupy VAG jeśli faktycznie Chcesz Się bawić w Mody... Corsa to Trudny temat wiec w drugą stronę można się bawić bo to wyzwanie ;)

Co do Drugiego Auta Bo jedno do Zabawy mam rozumieć ze Corsa będzie robiona bezkompromisowo i na grubo?
 
 
     
 Bart3k


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 0
Skąd: Radomsko
Wysłany: 24 Luty 2013, 22:48   

Coś rozwojowego z grupy VAG? Miałem MK2...Fajna sprawa ale nie dla mnie.

Foto do wglądu jak wyglądał przed sprzedażą: Gwint, później wpadły Wesemy, lampy sierpy z GTI, Wnętrze jasne, miękka deska..Brakowało jedynie koła :)



Obecnie dalej śmiga po mojej mieścinie i można go zobaczyć na VAG-Czewa :)

A co do Corsy to tak..Wszystkie zamierzone plany będą stopniowo realizowane :) Jako że to autko nie jest popularne w projektach "Nisko i szeroko" to wydała mi się doskonałym wyzwaniem.
 
 
     
 Raf02


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Rafał
Pomógł: 13 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Radzyń Podl.
Wysłany: 25 Luty 2013, 20:50   
   Moje auto: '99 Corsa B 2.0 16V Turbo 225hp/340Nm


No szacun koleś :] mam nadzieje że twoje plany wypalą w 100 procentach, nic pozostaje tylko czekać na relacje z modyfikacji. ;)
 
     
 mds


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 28
Skąd: warszawa
Ostrzeżenia: ( 3/3 )
Wysłany: 26 Luty 2013, 17:36   

nisko i szeroko? moze cos z tego wyjdzie, ale felga to max 14" inaczej nie bedzie nisko nawet na gwincie, na szerokosc to 8cali jest optymalnie, ale trzeba nadkola przerabiac...
ale wachazzem i tak nie przytrzesz, conajwyzej dokladka od zderzaka...
 
 
     
 Yogi97037



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 197
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 26 Luty 2013, 22:22   

To prawda corsa b jest tak jak już wyżej wspomniano autem które się ciężko modyfikuje a osiągnąć glebę totalną całą budą to niezły wyczyn ale jest to ogólnie możliwe ja wrzuciłem teraz co prawda przy seryjnych 14 -60 na przod i -40 na tył i jest rzekłbym dobrze lecz mogłoby być lepiej :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] Mrówka by Bart3k
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.