Przesunięty przez: Kaszubski
23 Marzec 2016, 16:48
grzechoty w liczniku podczas jazdy :)
Autor Wiadomość
 bestseba


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 27
Skąd: Biecz
Wysłany: 8 Luty 2013, 20:20   grzechoty w liczniku podczas jazdy :)

Witam, mam dość śmieszny problem... podczas jazdy słuchać tak jakby grzechot zębatek w liczniku zwłaszcza gdy jade dość szybko np ponad 100 km/h. Nie wiem czy wam to dobrze opisze to jest coś jak tykanie zegara tylko że takie szybkie, słychać tak jak by po prostu robił tysiące km i licznik sie szybko obracał ale wszystko jest w porządku tylko denerwuje okropnie wszyscy sie pytają co to a ja mówie że licznik i sie śmieją :) sam mechanik ze mnie marny podejrzewam ze mozę wymiana by pomogłą a może po prostu trzeba do niego zaglądnać...?Może ktoś miał już taki problem??? :) prosze o jakąkolwiek porade i z góry dziękuje ;)
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 8 Luty 2013, 21:07   
   Moje auto: VW Golf 4


Wymieniałeś u siebie linkę z licznika ??
Mam u siebie podobny problem bo kupiłem kiedyś linkę do licznika (zamiennik) bo mi się urwała i to był błąd bo linka wyrobiła mi w liczniku ten kwadratowy otwór w który wchodzi linka i słychać to samo co u Ciebie tylko że u mnie do jest od 40-70km/h.Zakup oryginalnej linki już niestety nic nie zmienił.Ja staram się dostać ten plastik który mocowany jest w licznik ale chyba trzeba będzie kupić cały licznik i przełożyć o ile jest to możliwe.
 
 
     
 bestseba


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 27
Skąd: Biecz
Wysłany: 9 Luty 2013, 12:08   

No ładnie czyli mówisz że już trzeba raczej myśleć o zakupie nowego licznika tak? Na allegro jakiś się znajdzie tylko ze ja mam wersje bez obrotomierza i będe musiał taką samą kupić prawda? nie moge podpiąć obrotomierza bo tam chyba nie ma jak a jestem laikiem. Odwarze sie go rozkręcić ale przy kablach wole nie grzebać. teraz jeszcze tylko czas trzeba znaleźć i pogode do tego. dzięki za odpowiedź i pozdrawiam ;)
a i linkie nie wymieniałem u siebie... powinienem?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » grzechoty w liczniku podczas jazdy :)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.