Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:16
corsa gsi czy warto?
Autor Wiadomość
 Kris4788


Informacje
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Katowice
  Wysłany: 28 Styczeń 2013, 13:59   corsa gsi czy warto?

witam:)
jestem nowy i dlatego na wstępie chciałem wszystkich przywitać:) Przyznam się szczerze, że nigdy nie posiadałem Opla, chociaż kiedyś miałem zamiar kupić Astrę. Mój ukochany Mitsubishi Galant w wieku 20 lat przeszedł na zasłużoną emeryturę i myślę coraz poważniej nad zakupem samochodu. Przeszukałem wiele ofert, w tym Astr, a także czegoś mniejszego. Chciałem, żeby autko miało pazur i po przejrzeniu wielu portali znalazłem fajnego malucha, Corsę D Gsi. Jednak nie mam zbyt dużego pojęcia i obycia z Oplami dlatego proszę o pomoc specjalistów, czy auto jest godne polecenia i na co ewentualnie uważać przy zakupie takiej Corsy. Niestety na necie nie znalazłem zbyt wielu informacji. Znacznie mniej niż w przypadku Alfy Romeo Mito czy Suzuki Swift'a Sport, którymi też się interesowałem. Oto link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/opel-co...-C27690505.html
Z góry dziękuje za odpowiedzi i wszelką pomoc:):)
 
 
     
 bon


Informacje
Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 24
Skąd: Poznań
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 07:39   

Witam, też jestem od niedawna na forum i też szukałem d gsi. Obejrzałem sobie dokładnie to autko z Gniezna i niestety ale jest to mina, sprzedawca jakiś "szemrany", wciska kit, widać że auto po dzwonie. Jak poczekasz jeszcze z kilka tygodni to facet sprzeda to auto za 15 tyś :) (co tydzień spuszcza o ok 700 zł).
Ja wolałem pojechać po furkę do Niemca, kupiłem za 6k ojro (+niecałe 3k opłat), wsadziłem dodatkowo 2k zł (wymiana tłumika, kupiłem oryginalne sprężyny - w aucie były zamontowane obniżające H&R które nie nadają się na nasze drogi, jeszcze kilka dupereli i jestem bardzo zadowolony z auta)
Pozdrawiam
 
 
     
 Kris4788


Informacje
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 19:53   

dziękuje bardzo za odpowiedź bardzo mi pomogłeś:) do Gniezna mam daleko,a tym bardziej, żeby się przekonać, że auto było po dzwonie;/...cholera wiedziałem, że to zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe;p to obniżanie ceny wydało mi się podejrzane... jeszcze raz dzięki wielkie i gratuluję zakupu:) a ja szukam dalej...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa D » corsa gsi czy warto?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.