Przesunięty przez: Kaszubski
23 Marzec 2016, 16:48
Radio - problem stacji.
Autor Wiadomość
 rafalt1717


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 13 Styczeń 2013, 17:53   Radio - problem stacji.

Witam, chciałem w corsie wymienić radyjko za nieduże pieniądze po to, abym mógł słuchać sobie radia, a kiedy mi się zachce swojej muzyki z pendriva. Kupiłem radio DALCO, dokładnie model MP3-D8N8. Kiedy radio przyszło okazało się, że wejście do anteny ma ono po przeciwnej stronie i nie pokrywa się z oryginałem. Kupiłem w tym celu część, która miała mi pomóc połączyć radio z anteną samochodową. Okazało się, że część miała strasznie długi metalowy pancerz i radio wystawało dlatego ją przerobiłem. Wszystko teraz ładnie podpinam i wszystko pasuje. W mieście radio elegancko łapie stację, ale gdy wyjedziemy gdzieś poza miasto to zaczynają się problemy. Radio nie znajduje stacji i szumi. Może ktoś z was miał podobne problemy przy montażu nowego radia. Dodam kilka zdjęć, aby każdy mógł zobaczyć jak to wygląda. Chciałbym również, aby przy włączonym radiu nie znikał TID. Czekam na waszą pomoc. Opisy są na poszczególnych zdjęciach. Jeżeli coś jest nie jasne to pisać :)

http://imageshack.us/g/195/dsc08226l.jpg/
 
 
     
 jedras21xxx


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 89
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 13 Styczeń 2013, 19:05   

Nie masz masy na antenie najprawdopodobniej, a TID nie będzie Ci działał bo masz nie oryginalne radio, nie masz gdzie wpiąć trzeciej kostki.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 13 Styczeń 2013, 21:13   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Prawdopodobnie Gdzieś jest zle po spinana ta twoja instalacja... A Co do TIDa Da się to przerobić ale to ingerencja w Instalację elektryczną których Ja osobiście nie praktykuję wiec się nie wymdnrzam
 
 
     
 rafalt1717


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 14 Styczeń 2013, 16:40   

Jest w stanie ktoś coś konkretniej co zrobić?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Radio - problem stacji.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.