Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 12:35
Corsa B - Pokrowce - niby banał, ale...
Autor Wiadomość
 Lk_hc
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Styczeń 2009, 09:17   Corsa B - Pokrowce - niby banał, ale...

Niby banał a bardzo ważny dla estetyki auta w środku - pokrowce na siedzenia. Możecie polecić jakiś dobry, polski sklep z dużą gamą wyboru pokrowców?

Mam wrażenie, że to co jest na aukcjach to straszna tandeta. W ogóle nigdzie nie mogę znaleźć pokrowców miśkowatych (owłosionych że tak powiem Wink.

Sypnijcie linkiem jak coś macie na oku.

Pozdrawiam
Lk_hc
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 25 Luty 2009, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 7 Styczeń 2009, 09:37   
   Moje auto: Porshe 911


Lk ile chcesz wydać? bo znam właśnie w wlkp gościa który picuje wnętrza aut, widziałem jego tigrę to mi szczena opadała... może cię to zainteresuje
ps: zamień swoją kotłownię na miejscowość...
 
     
 Lk_hc
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 7 Styczeń 2009, 11:03   

Wiesz... no jakiś taki full wypasior to też nie chce. No chyba, że do dwóch stówek, ale to raczej chyba niemożliwe. Interesują mnie po prostu - fajne pokrowce niestandardowe.

PS: z kontowni a nie kotłowni.
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Styczeń 2009, 18:56   

Lk_hc, IMO pokrowce na siedzenia to "zabijanie" wnętrza - bo zwykle w Opelkach tapicerki były fajnie dobrane (siedzenia + tylna kanapa + boczki w drzwiach) i naprawdę ładnie to się zgrywało.
Jeśli siedzenia są baaardzo syfiaste, może dobrze zainwestować w ich upranie ?? :)

A jeśli już się upierasz na pokrowce - znajomi szyją pokrowce na siedzenia samochodowe, spróbuję wybłagać jakiś wzornik i rzucę na forum :)
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 7 Styczeń 2009, 22:39   

Ja kupiłem na Allegro, ale poszukałem pokrowców szytych na miarę do konkretnego modelu auta, a nie uniwersalnych. Bo wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego... to jest do niczego ;) )

Fakt, że były ciut droższe od uniwersalnych, ale majątku jeśli jakiś by był to nie zastawiłem, a efekt wygląda tak:
 
 
     
 Lk_hc
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Styczeń 2009, 09:18   

@PiotrK65!!! O! O! To właśnie chce kupić ale aukcje Pana, który to wystawiał zdjął wczoraj pracownik Allegro! Powiedz, proszę gdzie je można teraz dostać!

Ta siatka po bokach nie jest trochę gryząca w dotyku? Mógłbyś dać foto tylnej kanapy bo od sprzedającego się nie doprosiłem? Trudno to założyć? Ile czasu schodzi?
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Styczeń 2009, 21:58   

Sprawdziłem faktycznie... ten użytkownik nie ma w tej chwili wystawionych przedmiotów. A siatka nie jest wcale gryząca, a wręcz przeciwnie jest śliska. Za dzień lub dwa wkleję w ten temat zdjęcie tylnej kanapy to sobie obejrzysz. Jeśli chcesz to mogę podać Ci namiar na sklep szyjący pokrowce na wymiar z dowolnego materiału wg indywidualnych życzeń. Sklep jest w Czersku. Mój ojciec zamawiał u nich pokrowce do Corsy C. Wyglądają nieźle i są dopasowane, mogą miec dodatkowe kieszenie na zamki. Niestety ich cena jest wyższa niż w sklepach na Allegro. Tatko płacił za swoje ok. 170 zeta.
Adres sklepu:
Kod:
www.pokrowce.net
Tam masz kontakt. Tak że pozostaje zadzwonić lub mailować, bo nie znalazłem konkretnych cen.
 
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Styczeń 2009, 23:08   

Jak już pisałem - firma znajomych szyje pokrowce - standardowe wzory na wymiar do pojazdu oczywiście, a także indywidualne zamówienia.

Być może udałoby mi się umówić np pokrowce z logo klubowym :P Ale nie wiem czy takie coś się uda załatwić :]

W każdym razie - potrzebuję na to czasu, a teraz jestem kawał drogi od domu - nie jestem w stanie załatwić tego w parę dni, ba, prawdopodobnie temat będzie do obgadania dopiero w lutym.

Ale nie powiedzieli "nie" .

Więc jeśli ktoś by chciał jakieś pokrowce szyte na miarę i porządnie, z bardzo dobrych materiałów - wstrzymajcie się i dajcie znać ;)
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Styczeń 2009, 23:36   

DizzyX Rozumię, że jak będziesz miał jakieś info to dasz znać na forum. Bo na takie z logo klubowym jakby nie były w zbyt wygórowanej cenie to bym się pisał. Myślę, że więcej chętnych też by się znalazło.
 
 
     
 Lk_hc
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Styczeń 2009, 09:25   

@PiotrK65, powiem tak: wzory w pokrowce.net mają na prawdę fajne ale gdybyś mi nie polecił tego sklepu to za cholere bym tam nic nie kupił ze względu na nieprofesjonalny wygląd strony i brak danych firmy (NIP/Regon). To chyba moje programistyczne zboczenie. Tak więc mówisz że sklep jednak sprawdzony i nie ma co się bać?

Bo mnie korci złożyć zamówienie na te tuningowe bordowe (taki mam kolor Corsy). Ładne są.

Czy może ktoś na forum zmawiał w tym sklepie coś?

EDIT

Wysłałem konkretne zapytanie. W razie jakby wszystko poszło po mojej myśli to fotki na pewno zamieszczę na forum ...
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 9 Styczeń 2009, 12:25   

Zadzwoń do nich i dowiedz się, czy nie mają jakiejś filii w Twojej okolicy. Mój ojciec zamawiał w jakimś sklepie motoryzacyjnym w Gdańsku, czekał niecały tydzień i odebrał w tym samym sklepie co zamawiał i jak mówiłem zapłacił niecałe 170 zł, ale to były pokrowce z tych standardowych. Jest z nich zadowolony.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 9 Styczeń 2009, 13:01   
   Moje auto: Opel Astra G


tak oglądam te pokrowce i niektóre naprawdę ładne- ale niektóre wg mnie wyglądają co najmniej kiepsko :bam: (np te niebieskie do VW Vento- 1 zdjęcie w galerii ;p )
 
 
     
 nirwany


Informacje
malopolskie

Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: kraków
Wysłany: 24 Marzec 2009, 13:37   

i zamówił ktoś coś z tej strony www.pokrowce.net ? ewentualnie ktoś ma jakieś namiary na sprawdzone sklepy/allegro?

sam się rozglądam za pokrowcami do swojej niu corsy b
 
 
     
 Dawwwidek



Informacje
podkarpackie

Wiek: 37
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: Jasło [RJS]
Wysłany: 29 Listopad 2009, 09:49   

Ja swoje zakupiłem w tesco ;) nie duże pieniądze, efekt fajny i wykonanie naprawdę solidne
na allegro.pl też takie widziałem szukaj w pokrowcach ;) jak znajde link to wrzuce
 
 
     
 hans klos


Informacje
LPG: Tak
Imię: Hans
Wiek: 43
Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 28 Maj 2013, 10:01   
   Moje auto: Corsa


co do pokrowców to polecam te http://www.autowarto.pl/pokrowce-samochodowe.html duży wybór kolorów dobry materiał sam konfigurujesz szczegóły swoich siedzeń tak aby pokrowce były uszyte konkretnie do Twojej wersji
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Corsa B - Pokrowce - niby banał, ale...
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.