Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 09:56
Oznaczenie komputera - czym się różni ??
Autor Wiadomość
 Drohan


Informacje
mazowieckie

Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Styczeń 2013, 15:16   Oznaczenie komputera - czym się różni ??

Witam,


Chciałem się zapytać czym się różni komputer z corsy B 1.2 o oznaczeniu AXZH od komputera o oznaczeniu AXZJ ?

Z tego co wiem to AXZH nie ma immo, a jak się ma to do tego drgiego ? czy ułożenie pinów jest takie same czy trzeba będzie kombinować ?
 
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 5 Styczeń 2013, 19:29   
   Moje auto: AG Z14XEP


Info czy immo włączone, czy nie siedzi w pamięci ECU.

a wracając do sedna. Pinologia nie powinna się różnić niczym, w końcu oba ECU są do C12NZ z lat 92-93. Różnica może polegać właśnie na fabrycznym sofcie wgranym do pamięci ECU.

Zawsze możesz spróbować przełożyć pamięć ze starego ecu do nowego i zobaczyć czy będzie śmigało wszystko (o ile pamięć nie jest uszkodzona). Wtedy będziesz miał i immo :D

jakby co to mogę pomóc z wgraniem softu do pamięci jeśli zajdzie taka potrzeba.

--
doszukałem się że Ty masz odwrotną sytuację: w starym ECU nie miałeś immo, a w nowym nie wiadomo... To w takim razie ja bym brał, później co najwyżej będziesz musiał dać komuś ECU do dezaktywacji IMMO. A jeśli będziesz miał farta, to samo przełożenie pamięci wystarczy.
Jakby co, to chętnie bym się tego podjął usunięcia immo z ECU :)
 
 
     
 Drohan


Informacje
mazowieckie

Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Styczeń 2013, 23:33   

U siebie mam immo w kompie 1.4 od Astry, a chcę kompa z corsy 1.2 bez immo :) i stąd moje pytanie, mój kolega z forum zamontował sobie kompa właśnie z corsy bez immo i stąd moje pytanie czym się różnią te 2 oznaczenia na kompach, czy oznaczenie ma związek z brakiem immo ?Milion, jeśli bym trafił na taki z immo co niestety pokrzyżuje mi plany to jak bym jechał na wakacje to bym podjechał do Ciebie bo tak czekać na przesyłkę to ja nie lubie :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » Oznaczenie komputera - czym się różni ??
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.