Corsina piekla rodem
Autor Wiadomość
 Matthew


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Aberdeen
Wysłany: 23 Grudzień 2012, 12:52   Corsina piekla rodem

Witam. Jestem tutaj nowy, lecz starym posiadaczem Corsy c Confort 2001 ;) Swoja corse zakupiłem w 2010 w marcu, był to mój pierwszy samochód. Początki 2012 zmieniłem samochód na Fiestę, a corsę dałem swojej siostrze na naukę jazdy. Dwa miesiące temu Moja siostra zakupiła sobie Corse D, a odnośnie mojej corsy były plany żeby posłać do piachu, na co nie pozwoliłem (sentyment). Aktualnie sprzedałem Fiestę i powróciłem do Corsy. Oto drobna historia mojej corsy

Corsa C 2001 1.0L Czerwona przebieg 82tys Mil
-elektrycznie sterowane szyby
-elektrycznie sterowane lusterka (nie działa) ;(
-Radio alpine 313rr
-Wspomaganie układu kierowniczego
-Centralny zamek


Oto zdjęcia które wysyłałem od kilku miesięcy :D


Zdjęcia robione z telefonu wiec trochę ciemnawe.
Ostatnio zmieniony przez Matthew 19 Luty 2013, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Grudzień 2012, 13:08   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


Nie żartuj, pozbyłeś się fiesty ?
Ja sprzedałem Corsę D po to aby przesiąść się na Fiestę MK7 1.4TDCI, nie żałuję decyzji
 
 
     
 Matthew


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Aberdeen
Wysłany: 19 Luty 2013, 23:10   

Dawno mnie nie było na forum, mały problem z podłączeniem internetu na nowym mieszkaniu ale się udało ;)
Wracając do fiesty tak pozbyłem się jej bo mnie w trasie dwa razy zawiodła, raz elektryka padła, a za drugim razem coś z silnikiem paliła jak głupia olej i powiedziałem sobie ze koniec...
A co do corsy chce z niej zrobić małego potworka. Plany się trochę zmieniły, Prawie dziewiczo na polski forach. Wstępnie chciałem przygotować zawieszenie pod nowy silnik lecz później nasunęło się pytanie czy warto ryzykować i kupować silnik używany prawie nic nie wiedząc o nim. Większa gotówka wchodziła w grę, wiec stwierdziłem ze lepiej kupić silnik do remontu, i tak do mnie zawitał silnik z20leh od Zafiry VXR. Silnik jeździł na lpg skutek był taki ze został rozsadzony jeden zawór.
[/URL]
komora nadaje się do szlifu
[/URL]
I teraz moje pytanie brzmi, czy macie jakiś warsztat dobru i zaufany gdzie bym mógł głowice oddać, lub czy ktoś słyszał o tej firmie http://www.apmotor.pl

[ Dodano: 25 Luty 2013, 23:16 ]
Po rozbrojeniu bloku i dostępu do walu korbowego kolejny defekt się ujawnił.

Generalnie szykuje sie fajna impreza z tym silnikiem :ojh2:
Głowica będzie jechać do firmy apmotor.
a wal oraz blok do auto szlifu.
a lista zakupów jest długa :) przewidywany koniec prac nad silnikiem to maj/czerwiec.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsina piekla rodem
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.