Przesunięty przez: Kaszubski
1 Marzec 2016, 17:35
"tuning" ? corsa b 1.0 :D
Autor Wiadomość
 Yogi97037



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 197
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 28 Listopad 2012, 21:43   

Chiński to ty zamawiasz gadżet chłopaku z allegro ;)

Widzisz taki jest właśnie problem że nie masz pojęcia o motoryzacji a twoja wiedza opiera się tylko na tym co wyczytasz. Najpierw proponuję sprawdzić firmę felg...


Ja natomiast życzę dobrych pomiarów po nagraniu filmików pewnie zresztą telefonem hahahaha zamówię chip nagram parę filmików, porównam MOOOC czy może szalenie wzrosła o te 1,5km :D :D :D hah i w razie co zwrócę ;) ;) bo jestem tak bogaty jeżdżę dobrą furą ale nie stać mnie by coś kupić za marne 100pln tylko bede robił ''TESTY'' a w razie co zwrócę---- KRÓL TRANSAKCJI bym rzekł haha

Skoro stać cie na coś innego to sobie jeździj ja ci nie żałuję :) czasem bywa tak że ten z tańszego i słabszego objedzie tego z auta duzo lepszego bo tamten tylko się w nim pręży a nie ma zupełnie pojęcia o jeździe :) :)

Tu jest forum techniczne by rozmawiać o sprawach mechaniki itp a nie wywyższać się czym ty jeździsz dla mnie to i porsche możesz mieć ale co z tego jak nie bd wiedział jaki tam masz silnik.

Kończe dyskusję bo nie ma to sensu...
POZDRO URAŻONY JAZDĄ OPLEM BOGACZU----> :zyzio:
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 28 Listopad 2012, 21:52   
   Moje auto: Porshe 911


Do kolegi Yogi. Tym razem przymknę oko i nie dostaniesz wlepki punktowej, lecz weź na wstrzymanie. Co do Kolegi Simpa
simp napisał/a:
mało tego czasami wstyd mi że nie jeżdżę moim autem tylko właśnie corsa
Jak się wstydzisz to chodź pieszo...
Jak się obeznasz z Forum to zobaczysz że temat beznadziejnego tjunigowania "jedynki" to tak jak z betoniarki zrobić kosiarkę...
szkoda pieniędzy nerwów i śmiechu za plecami....
Myślę, że wyczerpaliśmy tym samym ten temat.

Polecam:
http://klubcorsa.pl/forum...lnika-vf106.htm
 
     
 simp


Informacje
malopolskie

Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 11
Skąd: Krakow
Wysłany: 29 Listopad 2012, 10:11   

Kolego West - proponuje w 1. pkt. regulaminu określić że nie jest to forum techniczne dla posiadaczy Opla Corsy B - tylko jest to KWA (Klub Wzajemnej Adoracji) i tym samym maja wstęp tylko Ci którzy kochają swój samochód, a nie Ci którzy jeżdżą nim - bo np muszą! A wszelka próba krytyki swojego lub co gorsza czyjegoś samochodu będzie karana.
Ludzie :) Proszę Was! Trochę dystansu do siebie i swoich samochodów!! Bo zwariujecie :)

Kolego yogi - no comment - poziom posta upadł już tak nisko że pokrzywił mi moją drogą podłogę w domu :)
 
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Listopad 2012, 20:42   

Ja w trące tyle simp,
Nie ważne czym jeździsz tylko jak tym jeździsz
nie oczekuj cudów po silniku 1.0 auto z tym silnikiem nadaje się głównie do miasta, ma cie spokojnie przewieść z punktu A do punktu B, nie jest też wyścigówką. :zamykam:
 
     
 simp


Informacje
malopolskie

Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 11
Skąd: Krakow
Wysłany: 29 Listopad 2012, 21:13   

skawskijozef zgadzam się z tobą w 100%
w pierwszych zdaniach mojego postu napisałem luzno m.in:

dodam że nie mam zamiaru się nią z nikim ścigać oraz auto służy mi głównie do jazdy po mieście na krótkich dystansach (dojazd do pracy) nie chcę tez robić przeszczepów silnika ani nawet wydawać kwot bliskich wartości samochodu żeby uzyskać kilka koni. Myślałem raczej o tanich, prostych zabiegach żeby autem trochę przyjemniej się jeździło:)

i w pewnym sensie moje "glupie" testy przyniosły skutek:)
żeby porządnie domknąć temat dodam jeśli ktoś zainteresowany:
1. paliwo nie obniżyło mocy, jeśli dodało to nieodczuwalnie - za to jest wrażenie lepszej elastyczności.
2. sławny chip :) - przyszedł sprawdziłem - nie zauważyłem efektów - odesłałem - koszt testu 4,80 za znaczek :) (dodam że twórcy piszą w instrukcji montażu że efekty będą odczuwalne po około 200 km przejechanych samochodem :) - jakoś mnie nie przekonało )
3. stożek póki co w miejscu starego filtra - nie jakoś specjalnie osłonięty od ciepła silnika - spadek mocy niezauważalny - tak jak i jej wzrost :) - odgłos 3 cylindrowca podczas przyspieszania - bezcenny :) - stożek zostaje :)
gwoli wyjaśnienia 0-80 ok miesiąc temu przed wymianą przepływomierza i czyszczeniem przepustnicy ok 13 sekund - po naprawach troche ponad 10s
aktualnie tylko ze stożkiem i bez kanapy niewiele poniżej 10s - jak kolega jozef napisał do pracy po mieście da rade :)
:zamykam:
 
 
     
 Yogi97037



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 197
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 29 Listopad 2012, 21:24   

:nocom:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » "tuning" ? corsa b 1.0 :D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.