Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 14:43
Corsa C 1.7 DI Tłumik sportowy
Autor Wiadomość
 georgeby


Informacje
opolskie

Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 14
Skąd: Nysa
Wysłany: 4 Wrzesień 2012, 19:46   

:gutpost:
Jesteś zbanowany , masz silnik benzynowy , widać że się nie znasz , i do tego udzielasz sie jakbyś wszystko wiedział , tu sie rozmawia o Dieslu nie o benzynie. Do tego masz corse B nie C i nie wiem czemu się tu udzielasz !! :ban:
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 09:46   
   Moje auto: ASTRA G


georgeby napisał/a:
:
Jesteś zbanowany

Gdyby był zbanowany to czy mógłby wejść na forum i pisać?

georgeby napisał/a:
:
masz silnik benzynowy

No ma i to nawet z lpg :uuu:

georgeby napisał/a:
:
widać że się nie znasz

A po czym to kolego wnosisz?

georgeby napisał/a:
:
i do tego udzielasz sie jakbyś wszystko wiedział

No akurat to Coś on wie. Poczytaj trochę forum a wycofasz to co napisałeś :wstyd:

georgeby napisał/a:
:
tu sie rozmawia o Dieslu nie o benzynie

Pisze :)

georgeby napisał/a:
:
Do tego masz corse B nie C

A jakie ma to znaczenie? Czy jeśli mam inny pojazd to nie mogę pisać, udzielać rad i zadawać pytań, szukać pomocy?
Wybacz ale to jakieś pokręcone myślenie :cham:

georgeby napisał/a:
:
i nie wiem czemu się tu udzielasz !!

Bo ma do tego prawo tak jak każdy.
Jeśli dobrze zrozumiałem to szukasz porady. Dostałeś kilka odpowiedzi a to że nie są one po Twojej myśli to już jest niczyja wina. Pozbądź się tej arogancji a uzyskasz więcej pomocy.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem :cmok:
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 11:22   
   Moje auto: Porshe 911


Traktor sobie kup, będzie bardziej kopcił i buczał ^^ . Napisałem całą prawdę o ropniaku, ludzie też potwierdzają że z g**na bata nie ukręcisz. Masz 18 lat jesteś Świerzy w temacie, motoryzacji. Niestety życie jest takie że niektóre pomysły jakie mamy nie są doskonałe i musimy się z tym pogodzić.... :złyy:

Chcesz robić super tjuning buczących śmierdzących kopcących Diesli kliknij tutaj Sorry, prawda w oczy kole.

Do Tomasza. nie on pierwszy i nie ostatni, który jest mądrzejszy od Polskiego Radia. :zamykam:
 
     
 georgeby


Informacje
opolskie

Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 14
Skąd: Nysa
Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 16:50   

To dlaczego ma range zbanowany ?
:nocom:

[ Dodano: 5 Wrzesień 2012, 17:30 ]
Wnoszę to po tym ze kolega wyżej napisał : Blow to inaczej próba uzyskania dźwięku z zaworu spustowego

Wcale tak nie jest bo powietrze pompowane przez turbosprężarkę (która jest dalej na obrotach), wylatuje przez zawór upustowy. Zapobiega zwiększaniu ciśnienia w układzie, które może mieć zły wpływ na układ i może przyczynić się do uszkodzenia turbosprężarki.Dzięki temu również turbina nie traci obrotów, możemy włączyć następny bieg i sprężarka od razu zacznie pompować powietrze, ciśnienie między przepustnicą, a komorą spalania i między przepustnicą, a turbosprężarką jest takie samo, przy czym silnik reaguje na otwieranie i zamykanie przepustnicy inaczej. a Syczenie to efekt uboczny , przy czym fajnie brzmi.
Poza tym denerwujące jest to ze wtrąca się w środku rozmowy z emotikoną ''zamykam'' , każdy normalny by się wkurzył.
 
 
     
 Segu


Informacje
Wiek: 36
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 20:26   

Doba, dajcie już spokój.
Nie ma o co się kłócić.
Tak jak napisałem, to co mi napisali goście z Ulter'a, nie warto bo nie będzie efektu... Przychylę się do rady profesjonalistów.

West - z tym forum Golfa toś Pan pojechał ;)
http://demotywatory.pl/22...tam-czym-jezdzi
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 6 Wrzesień 2012, 13:42   
   Moje auto: Porshe 911


georgeby napisał/a:
To dlaczego ma range zbanowany ?

bo mam do tego prawo.
wejdz na strukturę forum poszukaj coś o West`cie to zrozumiesz.

georgeby napisał/a:
Blow to inaczej próba uzyskania dźwięku z zaworu spustowego

Wcale tak nie jest bo powietrze pompowane przez turbosprężarkę (która jest dalej na obrotach), wylatuje przez zawór upustowy.


czyli tak jak napisałem - czytaj ze zrozumieniem. a teraz ci temat zamykam pyk nima więcej OT

:zamykam: :nocom2: :fkc:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Tuning optyczny i mechaniczny » Corsa C 1.7 DI Tłumik sportowy
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.