Przesunięty przez: Kaszubski
10 Marzec 2016, 22:56
Gdzie kupić częsci do dachu??
Autor Wiadomość
 kaskader


Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Omega Klub
Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Opole
  Wysłany: 17 Sierpień 2012, 09:22   Gdzie kupić częsci do dachu??

Czy ktoś z Was może orientuje się gdzie mogę zakupić części do do rozsuwanego elektrycznego brezentowego dachu (tzw. Rolldachu)??Albo może kto to naprawia??Potrzebuję zakupić jedną uszczelkę oraz wyregulować ten dach.Serwis rozkłada ręce i mówi że nie ma opcji by to zrobił bo nie mają tego wogóle w katalogach i nie wiedzą jak to ugryźć.GM Polska także bezradnie rozkłada ręce...
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 17 Sierpień 2012, 15:02   
   Moje auto: VW Golf 4


Pozostaje poszukać na szrocie albo spróbować dopasować uszczelkę z innego auta kto wie może się uda dopasować.Na allegro pewnie już szukałeś.Albo jeszcze jedno mnie naszło na myśl poszukaj u siebie w okolicy firmy która zajmuje się obszyciami kabrioletów ( vw , volvo , audi itp ) może oni coś poradzą.
 
 
     
 kaskader


Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Omega Klub
Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Opole
Wysłany: 17 Sierpień 2012, 15:18   

Allegro całe przeglądałem.Ogólnie do Corsy był montowany rolldach prawie taki jak mają twingo czy mazdy 121.U mnie jest jakiś dziwny.Takiego rolldachu jeszcze nigdy nie widziałem...Ten rolldach wygląda bardzo podobnie jak przód dachu w Corsie Cabrio.Rozmawiałem z tapicerami u nas którzy zajmują się tematyką cabrio i oni też rozkładają ręce...Na szrotach u nas nigdy nie mieli takiej Corsy...Z faktury zakupu wynika że to jakaś specjalna wersja...Już nie wiem gdzie tego szukać i jak to wyregulować...Na szczęście dach nie cieknie bo gdyby zaczął to nie wiem co bym zrobił...GM Polska polecił kontaktować się z GM Hiszpania ale oni wymagają numer części a nawet to jest w tej chwili niemożliwe...Już nie wiem jak to rozgryźć...
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 17 Sierpień 2012, 17:02   
   Moje auto: VW Golf 4


No to niezły przypadek, powiem że zdębiałem.Jestem ciekaw czy jakbyś dostał oryginalny dach czy by wszystko spasowało.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Gdzie kupić częsci do dachu??
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.