Przesunięty przez: Kaszubski
5 Lipiec 2016, 10:27
za krótkie kable do radia czy to możliwe??
Autor Wiadomość
 blachu


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: WWA
Wysłany: 11 Sierpień 2012, 14:33   za krótkie kable do radia czy to możliwe??

Witam
Ostatnio kupiłem sobie ładną Corse B, zamiast radia standart byl wlozony jakis zastepczy nie dzialajacy stary kaseciak ktory nawet nie byl podlaczony, wiec postanowilem kupic nowe radio, wyciagnalem stare radio, po czym okazalo sie ze kable wraz z kostka iso sa zakrotkie zebym podlaczyl radio, nawet nie starcza ich zeby poprowadzic z lewej strony gdzie wychodza do dziury radia na praw strone gdzie w radiu mam wtyki iso... czy to mozliwe ze kable sa za krotkie?
gdzie ewentualnie moge sprawdzic czy sie gdzies nie zaplataly??
pzdr
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 11 Sierpień 2012, 21:45   

blachu,

Jeśli kostka jest oryginalna (na 3 wejścia) to spróbują ją tak delikatnie ale z uczuciem pociągnąć. Gdyby się nie dało nie co jej przyciągnąć to jeszcze masz nie co kabla od kostki ISO od radia ale pewnie i ta Ci nie wystarcza. Może zły pomysł (bo pewnie jakaś przedłużka w sklepie car audio by była) ale ja bym uciął kostkę ISO od instalacji samochodowej i sam po przedłużał wszystkie kable łącząc ją z kostką, którą uciąłeś - sposób czasochłonny i mało estetyczny ale na pewno skuteczny :lolo:.
 
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 12 Sierpień 2012, 18:37   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


gotowe przedłużki ISO kupisz za grosze, nie ma sensu bawić się w ucinanie kabli.
 
 
     
 yosh


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: yosh
Pomógł: 42 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 529
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12 Sierpień 2012, 21:23   
   Moje auto: Corsa B 2.5 V6 , Corsa B 1,2 16V


Kable są przywiązane oryginalnie trytkami , mam dwie corsy, i w jednej i drugiej udało się wyciągnąć wtyczki iso na długość umożliwiającą podłączenie radia bez demontażu popielniczki .
 
 
     
 SAMAEL66


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 38
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 6 Wrzesień 2012, 14:48   

ja też miałem taki problem. Wystarczy kupić przejściówkę choć to nie jest akurat w tym przypadku dobra nazwa :) ISO-ISO koszt to jakieś paręnaście zł. Pojawia się tylko wtedy problem z upchaniem wszystkiego w przestrzeni przeznaczonej na radio.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » za krótkie kable do radia czy to możliwe??
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.