Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 17:03
Corsa C 1.2 2005r. VAN przekładka na osobowy.
Autor Wiadomość
 Siwy


Informacje
lubelskie

Wiek: 46
Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: 27 Lipiec 2012, 07:03   Corsa C 1.2 2005r. VAN przekładka na osobowy.

Witam

Jestem posiadaczem Corsy 1.2, 2005r. VAN i planuję przekładkę na osobowy. Znalazłem już ofertę z kompletem wszystkich niezbędnych dodatków do takiej przekładki, nawet sprzedawca takiego kompletu oferuje od razu montaż (za dopłatą). Jednak jest jedno małe ale ..... z mojego rozeznania wynikło, że te osoby nie są zbytnio dokładne przy takiej przekładce i mogę być niezadowolony z ich pracy. Rozmawiając przez tel. poinformowano mnie że autko trzeba by zostawić na ok. jeden dzień ponieważ m.in. trzeba dospawać jakiś element/uchwyt i wkleić tylną szybę. Czy ktoś z szanownych Forumowiczów dokonywał już samodzielnie takiej przekładki ? Może jest na forum jakiś post/opis na ten temat ? Co takiego trzeba dospawać, może można by to zrobić samemu ? Jak wiadomo jeżeli robiłbym to sam to praca przebiega o wiele inaczej niż dla kogoś ;)
 
 
     
 Lucker20


Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 68
Skąd: Chodzież
Wysłany: 27 Lipiec 2012, 14:13   

Znalazłem coś takiego może się przyda


- komplet potrzebny (tapicerki boczne przód i tył, fotele przednie i kanapa tylnia + pasy na tył. W bonusie mam poduszki powietrzne do siedzeń z przodu, których i tak nie mam gdzie podłączyc
wyszlo razem 750 pln

- demontaż kratki i montaż kanap i pasów w uprawnionym zakładzie 120 pln. Resztę tapicerki i przednie fotele robiłem sam.

przegląd w okręgówce
240 + 20 (cóż... wachacz przedni.. :( oczywiscie doprowadzenia auta do używalności nie liczę.

czyli wyjdzie razem ok 1300 pln - Myślicie, że to był w miarę udany deal?

kanapa którą kupiłem w orginale miała dwa zagłowki i 3 pasy z tyłu, dlatego z automatu została uznana na 5 osób i tak mam w papierach
 
 
     
 Akita


Informacje
malopolskie

Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Lipiec 2012, 21:34   

Chętnie odkupię kratę
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Inne » Corsa C 1.2 2005r. VAN przekładka na osobowy.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.