Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 13:15
Brak zasilania przy próbie odpalania
Autor Wiadomość
 Giewont90


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Tuliszków
Wysłany: 17 Lipiec 2012, 20:34   Brak zasilania przy próbie odpalania

Witam na forum.
Jestem posiadaczem Opla Corsa 1.4 , 95r.
Miałem niedawno przykrą przygodę ze swoim samochodem, mianowicie ktoś chciał go ukraść.
Pewnego ranka zastałem swój samochód otwarty, a w nim : zdjęta pokrywa od bezpieczników, do połowy wyciągnięte radio, wyciągnięta lampka na podsufitce.
Ogólnie, wyglądało trochę jak próba kradzieży, trochę jak chęć zrobienia rozpierduchy na złość.

Teraz nie mogę odpalić nawet swojego auta. Sprawdziłem bezpieczniki - są na miejscach jak powinny, akumulator jest ok.
Tymczasem po przekręceniu kluczyka nic się nie dzieje. Nie kręci rozrusznik, nie zapalają się kontrolki. Paliwo jest (chyba że ukradli).
Jestem w trakcie poszukiwania taniego elektryka mechanika, ale nie wiem co jeszcze powinienem sprawdzić ?

Dodam, że wygląda na to, że obudowa stacyjki nie była ściągana. Jest przykręcona tak samo jak była, przed incydentem.
Proszę o pomoc, może uda mi się jakoś samodzielnie naprawić problem.
Dodam, że jestem laikiem, a auto było w pełni sprawne przed tym incydentem ;)
 
 
     
 andziula


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Wiek: 30
Dołączyła: 14 Kwi 2012
Posty: 5
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 7 Sierpień 2012, 23:33   

Może po prostu, złodziejaszek przeciął jakieś kabelki...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » Brak zasilania przy próbie odpalania
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.