Astra G by lukbud
Autor Wiadomość
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Kwiecień 2014, 18:56   
   Moje auto: GOLF IV


Luk chopie :D no niestety tak jak pisał Zyziek domena opla to rdza w pakiecie ale co tam :) ogarniasz błotnik i rudą wypędzasz i latasz dalej :) no chyba że ten silnik będzie dawał ciała to do ludu z nią :) :powodzenia:
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 5 Maj 2014, 20:02   
   Moje auto: Opel Astra G


Stwierdziłem, że rdzą na lewym przednim błotniku jednak trzeba się rozprawić... :ok: Nie chciałem bawić się w malowanie elementu w innym kolorze więc postanowiłem poszukać czegoś pod kolor. I udało się- dość w ciemno zakupiłem na alledrogo w cenie 99zł idealny błotnik do mojego autka ;) Nawet odcień koloru pasuje idealnie do zużycia lakieru. I w dodatku dostałem gratisowo "kierunek" :hyhy: Zdjęcia robiłem schabowym po ciemku więc nie ma czym się szczycić, ;)

Oto pożarty błotnik :wstyd:


I nowy :pis:



Do tego w dniu dzisiejszym wpadły nowe Bosche Aero Twin :unga:

Było jeszcze kilka planów modyfikacyjnych, ale znowu mnie zapał opuścił i nie chce mi się inwestować ;p
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 5 Maj 2014, 20:17   
   Moje auto: GTC


No tak :D Stary dobry Luk :)
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 5 Maj 2014, 20:46   
   Moje auto: Opel Astra G


Rikku napisał/a:
No tak :D Stary dobry Luk :)

no nie taki jeszcze stary :dp1:
W mojej przeraża mnie powoli rocznik i silnik, a raczej jego brak... :beksa:
I tak sobie myślę jakby sobie podarować lampy HBM i inne pierdoły to się może parę ojro dozbiera do czegoś lekko młodszego? "myls"

Rikku cały czas choruję na AH w GTC także tym bardziej chciałbym uzbierać na nią ;p
i wtedy już legalnie mogę się udzielać na astra-h.pl, a nie tylko obserwować co się u kogo dzieje ^^
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 5 Maj 2014, 20:49   
   Moje auto: GTC


osz Ty snajperze jeden :D wiesz to tak jest... ja ostanio przeglądałem ogłoszenia za Astrą J bo mi moja już też coś ten nie do końca :P apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)
 
 
     
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 5 Maj 2014, 21:27   
   Moje auto: GSI 94'


Wieki Cię nie widziałem Luku ,co innego Rikka :D
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 8 Maj 2014, 15:12   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Luk Widzę Radzisz sobie bez kontaktu z Otoczeniem zewnętrznym Błotniki na Plus Rudej Brak wiec działania operacyjne zakończone :)

E Pyzy Emerytowane ---> Tak swoją Drogą to Może by My coś Po spocili "starszą" Ekipą ? he ? Bo Płakać że się nie widzieli można w nieskończoność a Posiadówe zrobić Nima Komu :zlepisalem:
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 12 Maj 2014, 19:37   
   Moje auto: Opel Astra G


Mam, mam, mam, w końcu go mam!!! :pis:
Dziś przyszedł do mnie grill z Bertony :unga:
Od razu założyłem go na auto i stwierdzam, że do pełni szczęścia z przodu brakuje mi jedynie ciemnych lamp i będę zadowolony :)
A tak się to prezenci:




Każdą nową Astrę powinni od razu sprzedawać z tym grillem :P
 
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Maj 2014, 20:49   

Cytat:
Każdą nową Astrę powinni od razu sprzedawać z tym grillem :P


lukbud, zgadzam się z tobą w 100%
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 12 Maj 2014, 20:54   
   Moje auto: ASTRA G


Luk juz Ci naisałem na innym forum. DOBRY mod, robi robotę. Kombinuj czarne lampki :powodzenia:
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 13 Maj 2014, 15:47   
   Moje auto: VW Golf 4


lukbud napisał/a:
W mojej przeraża mnie powoli rocznik i silnik
Luk co Ty gadasz ;p ja się przesiadłem do merca z 88R i z motorownią 2.0D 4 biegi i do przodu ;p jak mam chcę się pogonić a jestem u rodziców to zasiadam w 4.3L 279kucy :D
Jak widać ogarniasz robotę i to cieszy grillek na plus i tak jak Spidan pisze czarne lampki i będzie robota na +
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 13 Maj 2014, 17:27   
   Moje auto: ASTRA G


[quote="Zyzio"]
lukbud napisał/a:
4 biegi i do przodu ;p

i kilka do tyłu heheh. A tak na poważnie to Zyzio dobrze pisze
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 13 Maj 2014, 21:58   
   Moje auto: Opel Astra G


No bo Mietek im starszy tym lepszy :unga: Sam jakbym miał kupować auto tej marki to wybrał bym Beczkę albo 190 ^^ A w takich bardziej przyziemnych autach to trzeba uciekać od starszego rocznika bo potem ciężko sprzedać :...:

Coraz częściej myślę o zakupie drugiego samochodu. jakiegoś młodego klasyka- powrót do 126p, 125p itp, żeby sobie wypieścić, przejechać się w weekend i patrzeć jak rośnie wartość :sex: Tylko problem, gdzie tę legendę garażować... ;/

A co do Astry- na przód chciałbym jeszcze wrzucić ciemne Depo i ewentualnie światła DRL bo średnio co 2-3 miesiące przepala mi się jakaś żarówka H7 i na dłuższą metę zaoszczędzę lol Na tył planuję jakąś zgrabną końcówkę tłumika bo rok temu wymieniłem komplet więc ponowna wymiana końcowego trochę mija się z celem... do środka jakiś nowy schoweczek, podłokietnik i będzie git :unga:

[ Dodano: 20 Lipiec 2014, 22:55 ]
'allo 'allo!
W zeszłą niedzielę trasę zakończyłem z zakleszczonymi klockami i ogniem z prawego przedniego koła :boks: Klocek zjechany na 0, tarcza do wymiany, dlatego w tym tygodniu chcąc, nie chcąc, musiałem zainwestować w nowe tarcze i klocki na przód + wymiana tłoczka, który powiedział papa :...: Powiedziałem mechanirowi, żeby wstawił coś taniego byleby się dało hamować... wstawił wszystko z Boscha pijak ... także 600 PLN poszło w nowe hamulce...
W przyszłym tygodniu jadę zamontować gazolinę :sex: także, może wkrótce troszkę odbiję się finansowo po ostatnich inwestycjach :D
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 21 Lipiec 2014, 10:30   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Widzę Luk z Przygodami ale do Przodu :) Co do Hamulców Pojęcie byle hamowało to złe podejście.. To Twoje Bezpieczeństwo wiec Niech się Bosche sprawują ;) A Do tego Przypuszczam Regeneracja Zacisków doszła bo Skoro go zakleszczyło ? o.O

Widzę żę po wycieczce na Śląsk połapałeś kontaktów :D Ale Niech się szybko zwraca no i Może się wreszcie zaczniesz udzielać "towarzysko" - Rozumiesz o czym Mowa :)


Co do Tematu Powyżej Maluch Mieści się w Kieszeni :P wiec Nie jest to straszny problem a Dwa skoro ma być na weekendy to może być zakopany w czeluściach jakiegoś garażu nawet u Kogoś ;) :nc:
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 21 Lipiec 2014, 15:38   
   Moje auto: VW Golf 4


Luk a chyba oglądaliśmy te Twoje klocki ...... ;/ weź chopie nie oszczędzaj bo chytry dwa razy traci.
lukbud napisał/a:
W przyszłym tygodniu jadę zamontować gazolinę

gdzie montujesz ?
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 21 Lipiec 2014, 17:41   
   Moje auto: Opel Astra G


Co do hamulców to oczywiście dobrze, że wstawił coś lepszego, ale gdybym wiedział, że wybierze Bosche to wolałbym już dołozyć parę centów do czegoś lepszego- a wymiana hamulców w tym momencie była mi bardzo nie na rękę i pieniądze dlatego chciałem coś słabszego, żeby potem wstawić coś lepszego (chociaż wtedy bym popłynął jeszcze bardziej na kasie ignor ) Prawy tłoczek nie odbijał, początkowo użyto zestawu naprawczego, ale po 1 dniu pojechałem na znowu wymianę bo nic to nie dało, a szkoda by było zajechać znowu nowy komplet ;/ Teraz wymianę czeka tylna oś ;)
Zyzio napisał/a:
Luk a chyba oglądaliśmy te Twoje klocki ...... ;/ weź chopie nie oszczędzaj bo chytry dwa razy traci.


Dokładnie lewy klocek był git, a prawy się już kończył, czyli zatarte było już jak Was odwiedzałem, aż w końcu zapiekło się na amen.

Gazolinę montuję w Krapkowicach- kolega z astra-g.pl polecił, ma ten sam silnik co ja, gościu, który zakłada też ma taką samą Astrę wiec wierzę, że instalacja się sprawdzi :) Myślałem też nad Davanti, ale przez hamulce zakup sekwencji odpadł i zakładam 2gą generacjon :)

[ Dodano: 27 Lipiec 2014, 22:52 ]
Ekhm, no więc tak...
Od czwartku jeżdżę już na LPG :unga:
Koszt instalacji 1700zł, w której skład wszedł, zbiornik 43litry w kole, mixer Lovato i komputer Autotronica. Do tego wymiana świec NGK bo na starych szarpało i jest gites :) Spalanie po pierwszych 100 kilometrach- 8,2l z klimą :sex: Póki co jestem zadowolony zarówno ze spalania, jak i z kultury pracy- nie zauważyłem pogorszenia osiągów w porównaniu do benzyny.
Oby dalej się ładnie kulał ;)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 28 Lipiec 2014, 13:49   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Miejmy nadzieje ze cały czas będziesz tak zadowolony ;) bo Wynik Wydaje mi się bardzo Obiecujący.
Niech się szybko spłaca i nie psuje ;)

Co do Hamulców Nie zazdroszczę Przygód no i faktycznie jak byś wiedział że bosch to można było już dołożyć trochę dla czegoś lepszego ale Masz już jeżdżą wiec następnym razem ;)
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 29 Lipiec 2014, 18:56   
   Moje auto: ASTRA G


Bravo Luk teraz zobaczysz co znaczy jeździć za pół darmo :) zajrzyj na gazeo.pl i sprawdź po ilu km zaczniesz oszczędzać.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 7 Wrzesień 2014, 15:45   
   Moje auto: Opel Astra G


Yoyo!!
Wrzesień rozpoczął się dla mnie dość nieprzyjemnie :...: Najpierw cewka powiedziała czüss, a następnego dnia po wymianie pod maską pojawiła się dyskoteka za sprawą kabli zapłonowych :yye: Wszystko już jest cacy- nowa cewka zapłonowa Bremi i przewody zapłonowe (niestety nie wiem jakiej firmy bo są umieszone w plastikowej obudowie i nie widać nazwy, a nie podpytałem mechanika "burak" ) Miałem robić hamulce z tyłu bo tarcze mam wręcz zgnite, ale przez elektrykę muszę przełożyć to na "po kolejnej wypłacie ;p
Póki co przebieg 195.500, od 3000km na LPG i żadnych innych problemów :dp1:
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 9 Wrzesień 2014, 10:26   
   Moje auto: VW Golf 4


lukbud napisał/a:
Wrzesień rozpoczął się dla mnie dość nieprzyjemnie
- Luk nie tylko u Ciebie ;p
lukbud napisał/a:
Najpierw cewka powiedziała czüss, a następnego dnia po wymianie pod maską pojawiła się dyskoteka za sprawą kabli zapłonowych
- ważne że ogarniasz a wiadomo samochód ma prawo do tego żeby się psuć , to wieczna skarbonka bez dna ;)
Czekam na kolejną "po wypłacie" auto musi być sprawne a co do podtlenku lpg to dopiero go docierasz ;) ważne że dobrze ogarnięta instalacja to i problemów nie będziesz miał. Ja jak miałem corsę to na lpg zrobiłem ponad 115kkm i pozdrawiam @ll @nty LPG :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Moja inna "Corsa" » Astra G by lukbud
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.