Przesunięty przez: Kaszubski
28 Luty 2016, 11:20
Oryginalne pogrzewane wkłady lusterek
Autor Wiadomość
 sozag


Informacje
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: śląskie
Wysłany: 26 Lipiec 2012, 15:27   Oryginalne pogrzewane wkłady lusterek

Witam forumowiczów!
Chciałbym (póki lato trwa i plastki miększy;) ) założyć do corsy podgrzewane wkłady lusterek. Lusterka te mają regulację ręczną, nie patrzyłem jeszcze czy w drzwiach znajdują się kabelki, w razie czego trzeba będzie podciągnąć. Mam zatem kilka pytań:
1.Czy takie wkłady są identyczne dla lusterek elek. i ręcznych?
2. Czy aby je podpiąć należy posiadać jakieś wtyczki na końcach kabli?
3. Chciałbym aby załączały się niezależnie od tylnej szyby, czy to możliwe? Jakiś osobny włącznik i zasilanie stałe 12v?
Znalazłem w necie coś takiego: http://img02.allegroimg.p...07/2516590738_1 nadadzą się?
Pozdrawiam!
 
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 27 Lipiec 2012, 17:12   
   Moje auto: AG Z14XEP


wygląda na to że tak, widzę że to chyba płaskie szkła.
ja jak montowałem podgrzewane maty, to od razu wymieniałem szkła na asferyczne - uważam że w tłocznym mieście są niezastąpione.

możesz kupić szkła z matami grzewczymi i tym plastikiem z tyłu - najmniej pracy z montażem, są dostępne same maty (zazwyczaj uniwersalne) i wtedy sam kombinuj z przyklejeniem szkła do maty (taśma 2-stronna) albo szkła od razu z matami.

co do kabli - u siebie w drzwiach miałem kostki pod sterowanie elektryczne ale brakowało kabli z kabiny do drzwi (w drzwiach przy tej gumie masz duże gniazdo łączeniowe). a ogrzewanie lusterka połączyłem z tylną szybą.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ chłodzenia, ogrzewanie, klimatyzacja
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.