Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 09:56
Corsa 1.5TD '95 - jakie to gniazdo diagnostyczne ?
Autor Wiadomość
 TheMaciej


Informacje
Wiek: 36
Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 13
Skąd: Będzin
Wysłany: 26 Marzec 2012, 10:20   Corsa 1.5TD '95 - jakie to gniazdo diagnostyczne ?

Witam,

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem corsy 1.5 TD, ostatnio pojawiła się potrzeba podpięcia do niej komputera. Moje pytanie brzmi:
-Jaki rodzaj kabla jest mi potrzebny ?
Dla ułatwienia pozwolę sobie dodać zdjęcie:
http://imageshack.us/phot...6032012031.jpg/
(troszkę nieostre, max co mój komórek da radę zrobić, wybaczcie)

Powinno wystarczyć mi jeśli ktoś napisze jaka to wtyczka, gdyby jednak ktoś chciał mi dodatkowo zaproponować konkretnie jaki kabel powinienem kupić (link do allergio) + jaki program do niego użyć żeby mieć wszystkie bajery i migające światełka to już w ogóle będę przeszczęśliwy ;)

P.S. Jeśli to będzie kosztowało więcej jak 250zł to daje sobie spokój i ze spuszczoną głową jadę do mechanika.
 
 
     
 maciejEs


Informacje
podkarpackie

LPG: Tak
Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 24
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 26 Marzec 2012, 11:25   

ALDL :)
 
 
     
 glista14


Informacje
lubuskie

Wiek: 36
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 78
Skąd: Lublin
Wysłany: 28 Marzec 2012, 22:42   

A co ty chcesz badać przez ten kabel? Rozumiem że masz poduszki, abs itp? Chcesz usunąć błędy? Bo jak coś innego to w 1.5 TD nie ma komputera i kablem to jedynie na hol możesz sobie auto wziąć :P Napisz co chcesz tym kablem robić.
 
 
     
 Andi



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 154
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 8 Kwiecień 2012, 20:03   

glista14 napisał/a:
A co ty chcesz badać przez ten kabel? Rozumiem że masz poduszki, abs itp? Chcesz usunąć błędy? Bo jak coś innego to w 1.5 TD nie ma komputera i kablem to jedynie na hol możesz sobie auto wziąć :P Napisz co chcesz tym kablem robić.


Dokładnie tak jak napisał kolega glista14 nic prócz abs lub poduszek powietrznych nie sprawdzisz. :fkc:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » Corsa 1.5TD '95 - jakie to gniazdo diagnostyczne ?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.