Przesunięty przez: Kaszubski
28 Luty 2016, 11:38
Uszkodzona opona ? Corsa B
Autor Wiadomość
 heban


Informacje
Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Marzec 2012, 15:25   Uszkodzona opona ? Corsa B

Witam, czy takie coś może być na oponie czy jest kwalifikowana jako uszkodzona i niebezpieczna ?
http://zapodaj.net/53e31abbed1a.jpg.html
zauważyłem to dzisiaj ,jest to opona letnia zmieniana wczoraj
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22 Marzec 2012, 16:24   

heban,

Zapewne opona trzyma powietrze więc jest dobra lecz znając życie będziesz miał nie fart i wjedziesz tą stroną w szkło czy wystający gwóźdź i po oponie także ja osobiście bym nie ryzykował jazdy na takiej oponie chyba że robisz małe trasy i będziesz miał kogoś kto Cię zaholuje do domu lub zmienisz zapas na miejscu, a wiadomo nie zawsze się chce.
 
 
     
 heban


Informacje
Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Marzec 2012, 17:22   

robie raczej małe trasy ale te opony dokupowałem wczoraj w wulkanizacji i tam mi je zakładali byłem dziś spytać i szefuńcio zapewniał mnie że jest dobra ale jakoś jednak mam pewne wątpliwości..
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 22 Marzec 2012, 20:21   
   Moje auto: Porshe 911


oddaj tą oponę!
nagrzeje się i wystrzeli!
z poszyciem nie ma żartów!
małe trasy ale jedź 80h na godzinę i nie pęknie opona, znając życie na lansie 1 ręka na kierownicy i rów gwarantowany!

a wulkanizatora za jaja powieś! :krzesłem:
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23 Marzec 2012, 00:15   

heban,

Skoro kupowałeś je wczoraj i jesteś nie zadowolony z obsługi to weź zrób małą jazdę i powiedź że chcesz dwie inne opony, bo te nie spełniają Twoich oczekiwań i tyle. Z własnej historii powiem Ci że daleko od domu miałem mały wypadek co skutkiem było uszkodzenie alternatora i musiałem jechać do najbliższego warsztatu. Za naprawę zabrali 270zł a alternator padł po przyjeździe do domu. Gdy kolejnym razem tam byłem zrobiłem jazdę i ponownie wzięli alternator na warsztat i oddali już dobry. A z najnowszych informacji to 14 marca byłem na przeglądzie i mimo że auto było w bardzo dobrym stanie zmusi mnie do wymiany sworznia wahacza bo niby auto ma luzy na kierownicy hehe. Każdy chce zarabiać i na wszystkim co idzie takie czasy także sprzedać oponę, która trzyma powietrze ale nie pojeździ długo jest im na rękę. Eh prywaciarze i brak znajomości u nich to kity wcisną i tak to wygląda aż płakać się chce. Tyle na temat.
 
 
     
 heban


Informacje
Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Marzec 2012, 15:48   

Cytat:
Każdy chce zarabiać i na wszystkim co idzie takie czasy także sprzedać oponę, która trzyma powietrze ale nie pojeździ długo jest im na rękę. Eh prywaciarze i brak znajomości u nich to kity wcisną i tak to wygląda aż płakać się chce. Tyle na temat.

Niestety masz racje ale chyba sie zdecyduje na zmianę na nowe dopłacę i będę miał spokój (mam nadzieje)
 
 
     
 wujek23500


Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: kielce
Wysłany: 23 Marzec 2012, 21:58   

oponka wygląda jakby miała pare lat i przygód interesuje mnie jaka cena u was za używke....ja bym nie ryzykował i zmienił na lepsze.
 
 
     
 heban


Informacje
Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 28 Marzec 2012, 19:41   

A czy opony 155/70/R13 75 T będą odpowiednie do Corsy B 1998r. (1.2 16V) 48 kW ?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Koła, felgi i opony
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.