Przesunięty przez: DAMIAN1991
7 Lipiec 2016, 13:34
swiatla do jazdy dziennej LED
Autor Wiadomość
 gosmatn


Informacje
LPG: Nie
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: 21 Luty 2014, 17:40   
   Moje auto: Corsa


Witam
Dzisiaj zamontowałem w mojej corsie światła dzienne led Osram light@day i mam mały problem. Światła te można podłączyć dwojako. Można stosować je jako światła dzienne oraz pozycyjne.Przy 1 sposobie jako światła dzienne powinny gasnąć całkowicie przy włączeniu świateł mijania natomiast jeżeli podłączymy 2 sposobem przy włączonych świateł mijania powinny przygasnąć o 50%. Mój problem polega na tym że światła się świecą ciągle na 100% i to przy 1 jak i 2 sposobie podłączenia. Kable są podłączone prawidłowo do akumulatora oraz jeden podpięty do świateł pozycyjnych (szaro-fioletowy). Czy kabel od świateł pozycyjnych jest szaro-fioletowy? Czy ktoś posiada takie światła dzienne ? Z góry dziękuje za pomoc
 
 
     
 hollow


Informacje
podkarpackie

LPG: Tak
Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2014
Posty: 87
Skąd: Szczebrzeszyn
Wysłany: 30 Sierpień 2015, 11:42   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.4


tutaj znajdziecie moj filmik z montowania swiatel dziennych na zarowki firmy Wesem za 115zl komplet http://youtu.be/Zz8DfyeJtZQ
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Sierpień 2015, 13:13   
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Nie mam osobnych świateł do jazdy dziennej i nie będę montował ale byłem światkiem rozmowy na przeglądzie diagnosty z właścicielem samochodu który założył sobie światła dzienne z przodu.
Usłyszałem,że jeśli światła nie są montowane fabrycznie a samemu to wraz z przednimi założonymi samodzielnie muszą się świecić też tylne a przy fabrycznych nie.Ktoś wie o co tu chodzi?
 
     
 hollow


Informacje
podkarpackie

LPG: Tak
Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2014
Posty: 87
Skąd: Szczebrzeszyn
Wysłany: 30 Sierpień 2015, 14:40   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.4


tylnie nie musza swiecic razem z dziennymi, poczytaj rozporzadzenie ministra ds. infrastruktury, ja tam nic nie znalazlem na temat fabrycznego i indywidualnego montarzu tych swiatel
 
     
 CzarnyElo


Informacje
dolnoslaskie

Imię: Leon
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 47
Skąd: Lubin
Wysłany: 19 Styczeń 2016, 23:13   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.2 85KM 2012r.


Lew2 próbowałeś może żarówek Ledowych w miejsce zwykłych dziennych w Corsie D po lificie? Jest sens się w to bawić?
 
 
     
 heyhur


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 220
Skąd: Tychy
Wysłany: 22 Styczeń 2016, 10:54   
   Moje auto: Corsa D 1.2


Nie wiem czy reflektory są identyczne, bo w nowej kierunkowskaz mam na dole reflektora i czy ta łezka nie jest jedyną różnicą od poprzedniego reflektora, ale wtedy na górze są światełka do jazdy dziennej świecące się 24/7 mocniej lub słabiej, zależy na którym trybie jeździ się :)

Koszt nie mały, ale sam reflektor jest dużo ładniejszy niż poprzednik :)
 
     
 arturnh


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: artur
Wiek: 51
Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: kraków
Wysłany: 28 Marzec 2016, 09:55   
   Moje auto: corsa d 1,4 16v


witam.
w swojej corsie założyłem takie oto ledy:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6054029489&reco_id=adc9d7e9-f4c1-11e5-ae2f-02e028c1d167&ars_rule_id=201.
zamontowałem w miejsce halogenów . wszystko świetnie działa.automat wszystko pięknie przełącza .
 
     
 renatan


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: renata
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Kwi 2017
Posty: 175
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Lipiec 2017, 12:17   
   Moje auto: Corsa D 1.2 enjoy


arturnh
a ściągałeś zderzak ? czy fi70 wystarczyło czy trzeba z adapterem ? :)


edit
ja chyba te założę
http://nowyelektronik.pl/...troller=product

hollow
daj namiar na filmik bo link cos nie trybi "nie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Karoseria » swiatla do jazdy dziennej LED
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.