Przesunięty przez: Kaszubski
16 Lipiec 2016, 17:02
Granica między Tuningiem a wioską
Autor Wiadomość
 KKorsarz



Informacje
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 20
Skąd: Włocławek
Wysłany: 8 Grudzień 2011, 19:58   Granica między Tuningiem a wioską

Zawsze się zastanawiałem jaka jest różnica między tuningowaniem a tzw. wioską? Gdzie leży granica dobrego smaku, czy można "przetuningowac" auto i czy wszystkie modele nadają się do tuningu?
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 8 Grudzień 2011, 20:39   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


modele Każdy idzie zmodyfikować.... Corsa A (bo chyba o Corsie myślimy) genialnie wygląda w Culcie, Corsa B to dobra Baza na Germana (nisko szeroko bez Fajerwerków) Corsa C w Sumie na dobrym kole wygląda już fajnie a powiem szczerze rzadko widuje jakoś modzone inaczej C... Corsa D jest Dość Swieża wiec tu Głównie modyfikacje składają Się z Pakietó Stylizacyjnych zmian Felg i Zawieszen na Obniżające....

Ale Nawiązując Ogolnie do Tematu To Każdy Sposób na modyfikacje moim zdaniem jest dobry pod warunkiem ze każdy Element do Siebie Pasuje... A własciciel Kupując Corsę nie chce zrobić z NIej BMW..
 
 
     
 Grzegorz Zając
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Grudzień 2011, 00:02   

Standardowo rozróżnimy dwa rodzaje tuningu :
-Wizualny oraz mechaniczny. Osobiście wymieniłem to i owo ale najrozsądniejszym krokiem była wymiana hamulców przednich - zacisków i tarcz na większej średnicy. Taki tuning niesie ze sobą korzyść w postaci poprawy bezpieczeństwa czynnego.
 
     
 KKorsarz



Informacje
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 20
Skąd: Włocławek
Wysłany: 6 Maj 2012, 19:43   

Prekursorem tuningu są przede wszystkim USA. Widziałem takie pojazdy na laureat zlotów, konkursów a w Polsce, zdobyłby uznanie?

no follow links! next time BAN!
Ostatnio zmieniony przez west 7 Maj 2012, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Tuning optyczny i mechaniczny » Granica między Tuningiem a wioską
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.