Propozycja
Autor Wiadomość
 lukaspost



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 46
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 8
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 21 Listopad 2011, 22:01   Propozycja

Cześć Wam. Jestem Klubowiczem i od czas do czasu zerkam na naszą sronkę. Czasami czytam artykóły o problematyce opelka, o spotach. I tak doszłem do wniosku że Najwyższe organy klubu mogły by wpaść na pomysł utworzenia rajdu miłośników Opla Corsa. Ymmmm. nie wiem czy to dobry pomysł. Może przedyskutujecie. Takiej imprezy jeszcze nie bylo.
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 21 Listopad 2011, 23:23   

Aby można było zorganizować rajd w danej miejscowości musisz mieć pozwolenie od Policji, straży pożarnej i innych organów w danym mieście co wiąże się w pieniążkami i organizacją poza tym samochody muszą być przygotowane do rajów ( klatka, kask, fotel, czy pasy wszystko z homologacją i atestami) tak samo jak i kierowca musi posiadać uprawnienia:) wiec chyba odpada takie przedsięwzięcie. Sam nie wiem jak to wszystko się napisałem tyle ile wiem...
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 21 Listopad 2011, 23:33   

lukaspost,

Co prawda jestem tutaj od niedawna ale trochę tematów się przeczytało. Ogólnie da się zauważyć że tutaj spoty są mało udane lub 2-3 osoby na nich są. A no i gdzie miałby być ten rajd skoro każdy jest z innego województwa. Aha i napisałeś trochę z błędami więc może być ostrzeżenie.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 22 Listopad 2011, 00:59   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Ja przypuszczam ze jeśli chodzi o Rajd to raczej Pokroju Samochodów zabytkowych(tzn Rekreacyjny) Coś takiego to dobra Inicjatywa Regionalna( i wtedy Tylko trzeba pozwoleni władz miasta ,Policja i Reszta jest wtedy w Gotowości a Drogi są tylko wstrzymywane w ruchu nie zamykane jak na KJS i innych)

Prawdę powiedziawszy Ciężko jest zorganizować Zlot na który trzeba się "tylko" dotoczyć... Co dopiero mówiąc o rywalizacji... Wiec Przypuszczam ze w fazie marzeń można by to zostawić...

Ale Jeśli zlot miał by się odbyć to na niego zapraszam w Imieniu całego FKC ;)
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 28 Listopad 2011, 23:36   

niestety zgadzam się z przed mówca że pozostaje to w sferze marzeń bo nikt tutaj się tego nie podejmie , co prawda nie trzeba mieć żadnych zgód i patronów miasta czy policji jeżeli robi się kjs na terenie prywatnym np. wynajmuje się tor (taki jak np. w bydgoszczy czy poznaniu ) i jechana wpisowe 100zł 6 przejazdów , albo po prostu się zgadać i jechać na coś organizowanego.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Zloty/ Spoty regionalne » Spotkajmy się! » Spoty » Propozycja
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.