Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 10:10
Zamiana centralnego zamka z kluczyka na pilot Corsa B
Autor Wiadomość
 Getik



Informacje
podkarpackie

Wiek: 45
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 40
Skąd: Dębica
Wysłany: 8 Listopad 2011, 09:53   Zamiana centralnego zamka z kluczyka na pilot Corsa B

Witam forumowiczów. Mam małe pytanie i byłbym wdzięczny za pomoc. Mianowicie chciałbym zrobić centralny z pilota, a obecnie posiadam centralny na kluczyk. Prosiłbym o pomoc jeżeli chodzi o zakup potrzebnych rzeczy i montażu, czy dużo z tym zachodu. Wiem, podobny temat był, ale nie znalazłem tam odpowiedzi. Czy montaż będzie identyczny jak w przypadku montażu gdy nie ma centralnego z kluczyka? Kupuję sterownik i montuję go tylko w drzwiach kierowcy?
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 9 Listopad 2011, 00:17   

Getik,

Getik napisał/a:
Czy montaż będzie identyczny jak w przypadku montażu gdy nie ma centralnego z kluczyka?


Gdy nie ma centralnego z kluczyka to raczej nie ma go wcale zamontowanego w aucie także w takim wypadku wymagane są jeszcze dodatkowe siłowniki.

Getik napisał/a:
Kupuję sterownik i montuję go tylko w drzwiach kierowcy?


W moim przypadku mam alarm plus centralny z pilota i wszystko mam pod nogami kierowcy ze względu że tam znajduje się cała konsoleta kabli.

Musisz kupić taki gadżet do jakiego niżej podałem link i podpiąć całą elektrykę auta pod tą puszkę co jest w zestawie. Po zamontowaniu będziesz mógł sterować centralnym zamkiem z daleka tj. z pilota jaki masz w zestawie z aukcji. PS: Na allegro masz różne modele pilotów - podałem Ci do scyzoryka bo moim zdaniem jest najładniejszy i sam z nim jeździłem w Calibrze.

1) STEROWNIK OPEL CORSA, ASTRA, VECTRA, OMEGA I INNE
http://moto.allegro.pl/st...1922297959.html
 
 
     
 Getik



Informacje
podkarpackie

Wiek: 45
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 40
Skąd: Dębica
Wysłany: 9 Listopad 2011, 09:45   

I o taką odpowiedź mi chodziło, dzięki :piwo:
 
 
     
 2SHAE
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Listopad 2011, 18:39   

ja odpowiem troszkę inaczej, zamiast zestawu ze scyzorykiem (moja opinia nie polecam gdyż kluczyk potrafi się szybko popsuć) polecam zwykłe pilociki, a dokładniej taki zestaw centranly (jest to opcja bez alarmu), sam go montowałem jakieś 3 tygodnie temu pilociki są świetnie wykonane i mają fajny zasięg. Montaż jest nawet prosty w nogach pasażera po prawej stronie masz umieszczony oryginalny sterownik, nie trzeba go wymontowywać starczy wlutować się w kabelki i wszystko śmiga, jest również opcja podłączenia pod migacze by auto do Ciebie zamrugało ;)
 
     
 mumei


Informacje
Wiek: 49
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 57
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 11 Listopad 2011, 08:45   

Skąd wziąłeś swój zestaw? Można go gdzieś kupić na allegro, może jakaś firma ze stroną internetową? Sam się zastanawiam nad dorzuceniem sterowania z pilota zamiast tylko kluczyka.
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 11 Listopad 2011, 14:07   

mumei,

Już trzeci raz kupowałem w firmie Stig i za każdym razem nie było problemów z montażem i działaniem urządzenia. Niżej masz pełną ich ofertę z centralnymi zamkami na pilota o jakich mowa w aukcji :) .

http://allegro.pl/listing...4&us_id=5266869
 
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 11 Listopad 2011, 14:46   
   Moje auto: AG Z14XEP


a kombinował ktoś z Was z dorobieniem automatycznego domykania szyb w momencie zamykania auta? w lato często mi się zdarzało wysiąść z auta, potem patrze ze szyba uchylona i musiałem przekręcić stacyjkę, domknąć szybę... trochę to irytujące było...
--
pytanie wyżej nieaktualne
już widzę, że te sterowniki mają taką opcję - super :) Chyba sobie sprawię na święta jeden taki sterownik :)
 
 
     
 mumei


Informacje
Wiek: 49
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 57
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 11 Listopad 2011, 20:36   

Dzięki Pokemon, wszystko przestudiuję :zyzio:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » Zamiana centralnego zamka z kluczyka na pilot Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.