Zamknięty przez: west
29 Październik 2009, 09:26
Uwaga Klubowicze
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 24 Listopad 2008, 19:02   Uwaga Klubowicze
   Moje auto: Porshe 911




Od maja 2006 roku jestem szczęśliwym posiadaczem Opla Corsy B
Autko wzbudzało we mnie wiele inspiracji, chęć modernizacji narastała z dnia na dzień.
Lecz to było wciąż za mało, chęć pochwalania się "Niunią" próba nawiązania kontaktu z innymi osobami o podobnych pasjach wciąż chodziła mi po głowie.
W końcu coś mnie tknęło! i urodziło się....
....początek grudnia 2007 - szukanie wolnego serwera, powstaje pierwsza domena klubowa www.corsa-b.eu
12 grudnia 2007 roku - Oficjalnie otwarcie Klub Corsa B - to właśnie data powstania Klubu
Badanie rynku oraz osób które posiadają Opla Corsę pozwoliły nam w późniejszym terminie tj (Luty) na przekształcenie sie
Klubu Corsa B na ogólny KLUB CORSA
Pozycjonowanie, wyciąganie w wyszukiwarkach pozwoliły nam zajęcie Pierwszego miejsca w GOOGLE (sprawdź) LINK
A z miesiąca na miesiąc Naszych Klubowiczów przybywa! Ten miesiąc jest Rekordowy na dzień dzisiejszy 24-11-2008 (175 osób / zarejestrowanych w Listopadzie)

Już za kilka dni będziemy obchodzić Roczek powstania FKC
Z tego też powodu chciałbym podziękować WSZYSTKIM za to że jesteście!
Bez Was ten Klub by nie istniał! nie przetrwałby nawet jednego dnia!
Bywały lepsze i gorsze dnia! ale przewaga tych lepszych jest o wiele wiele większa!
Szczególnie chciałbym podziękować za pomoc w Administrowaniu forum:
Dżoli, Tomciowi, Dudu, Lukbudowi, Oliemu oraz Cwirusowi!
Wielkie pokłony!
Nie chcę się za dużo rozpisywać.....
DZIĘKUJĘ WEST!

PS: bym zapomniał!
z tej okazji powstaje taki mały Konkurs!
Zasady
1) Przedstawić najbardziej fotogeniczne zdjęcie swojej Corsy - [nowe foty nie wstawiane wcześniej na forum ( dwie foty rozdzielczość 1024x768)]
- oceniana będzie pomysłowość zdjęcia!
2) Napisz w 3 zdaniach za co kochasz swoją Corsę
3) Opisz jedną część samochodu którą sprzedaje e-sklep Keda ( część dowolna, cena, - co by się Tobie przydało z e-sklepu) www.keda.istore.pl

4) Nie obowiązkowe*
Jakie zmiany powinny zajść na Portalu www.klubcorsa.pl - punktowane kreatywne pomysły, inowacje

Mały regulamin konkursu:
A) W konkursie może wsiąść każdy członek klubu.
B) Obowiązkowe są trzy pierwsze odpowiedzi, czwarte są nie obowiązkowe
C) Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 5 grudnia 2008 roku, po tym czasie zostanie odsłonięta ankieta i to Wy wybierzecie Najładniejszą Corsę Klubu
D) Najładniejsza Corsa zostanie nagrodzona ( Nagroda Niespodzianka)
E) Schemat zgłoszenia do konkursu:
Nick:
Data zrobienia zdjęć:
Zdjęcie nr.1 - (link)
Zdjęcie nr. 2 - (link)
Odpowiedź nr 2
Odpowiedź nr 3
Nieobowiązkowa odpowiedź nr 4

Czekam na zgłoszenia!
Pozdrawiam! WEST


LINK DO TEMATU ZGłOSZEń KONKURSU

>>>TUTAJ<<<

:]
Ostatnio zmieniony przez west 13 Marzec 2014, 18:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 20:19   

west napisał/a:
Szczególnie chciałbym podziękować za pomoc w Administrowaniu forum:
Dżoli, Tomciowi, Dudu, Lukbudowi, Oliemu oraz Cwirusowi!


Cieszy mnie to że mogę w jakiś sposób udzielać się w rozwoju klubu i że udało mi się tak z nim zgrać - mimo ciężkich początków :P
(prawda Cwirus ?? :hahaha: )

teraz dzięki klubowi nie tylko można pogadać z innymi klubowiczami którzy dzielą pasje jazdą Swoim wozidłem zwanym Corsą :)
ale też podzielić się spostrzeżeniami na temat różnych rozwiązywanych problemów o tematyce mechaniki lub też car audio :)

oraz też to że wielu klubowiczów informuje nas wszystkich o nowinkach ze świata oraz tak mile widzianym humorem w dziale Hyde Park :)

bardzo zapraszam do wzięcia udziału w konkursie :) sam jestem ciekaw co to za nagroda :P


100 lat 100 lat :)

++++++

POZDRAWIAM moderator Oli
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 24 Listopad 2008, 20:22   
   Moje auto: Porshe 911


Oli napisał/a:
100 lat 100 lat


bez rdzy i zatarcia Wam życzę :-o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 24 Listopad 2008, 20:50   
   Moje auto: Opel Astra G


No ja również dzięki wszystkim (Team + wszyscy użytkownicy) :D :D
Miło tworzyć portal z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i ponadczasowym wozidle jakim jest Corsa :haha: Życzę Wam i naszemu klubowi dalszego rozwoju, zdobywania pozycji na polskim rynku internetowym i żebyśmy się w końcu wszyscy spotkali na jakimś ogólnokrajowym zlocie :bye:
Ja od siebie dorzucam jeszcze standardowo--- życzę Wam benzyny za złotówkę do Waszych mobili :hahaha:

No i to co powinno być najpierw: WEST, największe podziękowania dla Ciebie, że założyłeś to miejsce i własnymi siłami walczyłeś z różnymi przeciwnościami, żeby je rozreklamować i rozkręcić! Dzięki też za zaufanie dla nas moderatorów i za wszystko to, co z Twojej strony przyczynia się do rozwoju forum i klubu!! Wielki szacun szefie! :dobry:

pozdro od lukbud'a :P
 
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 21:41   

Dzięki wielkie West!!! ale jak ktoś trafnie zauważył - największe podziękowania należą się jednak Tobie!!! Już za niedługo wracam do kraju i mam nadzieję, że znowu będę miała możliwość (jeśli oczywiście tylko pozwolisz) bardziej czynnego uczestniczenia w życiu naszego klubu :D Pozdrawiam Was serdecznie!!!
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 22:33   

Ja również dziękuje i podpisuje się pod słowami Dżoli największe uznania west dla ciebie. Jakby nie Ty to te forum nigdy by nie istaniało :) Mam nadzieje, że forum będzie się coraz bardziej rozwijać, a każdy stworzy Corse swoich marzeń :)
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 24 Listopad 2008, 22:43   
   Moje auto: Opel Astra G


No West, to kiedy jakaś flaszka?? :P :hahaha:
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24 Listopad 2008, 23:25   

No pięknie. Wielkie brawa dla Admina i Moderatorów. Nawet nie wiedziałem, że tez się przyczyniłem do tego wyniku z listopada (bo wtedy tez dołączyłem) Panowie oby Klub prężniał i rósł w siłę.
 
 
     
 Robson7
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Listopad 2008, 12:30   

Ja rowniez ciesze sie ze moge byc w tym Klubie i jestem zadowolony :D Panuje tu super klimat jak i rowniez mozna sie duzo dowiedziec ciekawych zeczy na temat Naszych Furek :bye: dolanczam sie do reszty ekipy i gratuleje Westowi :mrgreen: Oby Klub nasz kwitl w najlepsze ;-) Pozdro.
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 25 Listopad 2008, 12:58   
   Moje auto: ASTRA G


Dołaczam się do przedmówców. Wszystkiego Naj...!!!!!
 
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 25 Listopad 2008, 16:36   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Więc i ja się dopisuje do wszystkich życzeń i podziękowań
 
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Listopad 2008, 16:58   

Ja też się dołącze a prawda jest taka,że ''BEZ DOBREGO ADMINA KLUBU PRZECIEZ NIMA :D oby tak dalej kwitła nasza pasja. . . :P
 
     
 Grzegorz Zając
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Listopad 2008, 20:10   

sto lat corsikom , dużo mocy ich silnikom, darmowego paliwa i w garażu dla nas mnóstwa piwa, gigawatowego sprzętu grającego i zawieszenia super trzymajacego a i równych szerokich asfaltów do wszystkiego tego!!!
 
     
 Chris50
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Listopad 2008, 10:55   

Dziękuję za życzenia. Właśnie kupiłem wczoraj swój pierwsze autko Opla Corsę 1.2 i zapisałem się do Klubu .
Pozdrawiam Wszystkich Klubowiczów
Chris50 :-)
 
     
 runpyr
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Listopad 2008, 12:31   

Też się dołączam do życzeń. Dzięki west za to formum. Dzięki wszystkim za to że zawsze jesteście pomocni i że wogóle jesteście :-D
 
     
 radzio
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Listopad 2008, 20:58   

......... i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat, sto lat niech żyje nam.... :689: :689:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Ogólne » Uwaga Klubowicze
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.