Przesunięty przez: Kaszubski
12 Kwiecień 2016, 19:24
BŁĘDY MI WYSKOCZYŁY 25 i 29 w Corsie B C14SE co ROBIĆ ?
Autor Wiadomość
 ed81369
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 17:27   BŁĘDY MI WYSKOCZYŁY 25 i 29 w Corsie B C14SE co ROBIĆ ?

25 to wysokie napięcie wtryskiwacza 1 , a kod 29 to niskie napięcie na przekaźniku paliwa, z tym że jest niskie to prawda, bo 6,28V mi pokazywało , i nie słychać pracy pompki po przekręceniu stacyjki przez 2 s i nie chce pieron zapalić , jak na gazie zapale i silnik ciepły jest to da się zapalić na benzynie, ale jak dłużej postoi to już nie, no i jak juz zapali na tej benzynie to strasznie ciężko mu jechać , czasmi ja mu daje gazu a on chce gasnąć obroty spadują do zera , silnik C14SE
Ostatnio zmieniony przez ed81369 24 Listopad 2008, 17:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 24 Listopad 2008, 17:33   
   Moje auto: Porshe 911


ed81369 napisał/a:
25 to wysokie napięcie wtryskiwacza 1 , a kod 29 to niskie napięcie na przekaźniku paliwa, z tym że jest niskie to prawda, bo 6,28V mi pokazywało , i nie słychać pracy pompki po przekręceniu stacyjki przez 2 s i nie chce pieron zapalić , jak na gazie zapale i silnik ciepły jest to da się zapalić na benzynie, ale jak dłużej postoi to już nie, no i jak juz zapali na tej benzynie to strasznie ciężko mu jechać , czasmi ja mu daje gazu a on chce gasnąć obroty spadują do zera , silnik C14SE


1) Też Ciebie witam!
2) Też mam taką Corsę jak Ty czyli A lub B ale raczej nie C lub D
3) Dla mnie też jest zrozumiały regulamin forum
4) Też zrobię edycję postu jak TY tylko znadję powody dlaczego West sie przyczepił!
5) Mam nadzieję że jak zrobię edycję i dojdę co gdzie źle napisałem to nie dostanę Ostrzeżenia z jednym punktem karnym :arrow:
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 18:55   

ed81369, ja nie rozumiem Twojego posta :lol: sam sobie w zasadzie odpowiedziałeś na Twoje pytanie, więc where the fu*k is the problem ? :lol:
 
     
 domel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 19:01   

dziwny ten post jest. moja odp na twoje pytanie ed81369: wykasowac je :D
 
     
 ed81369
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 22:57   

jak dziwne ? pytam się co trzeba wymienić lub co zrobić żeby chdziło normalnie, prosze o pomoc
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 23:01   

ed81369 napisał/a:
jak dziwne ? pytam się co trzeba wymienić lub co zrobić żeby chdziło normalnie, prosze o pomoc


wymienić trzeba :

a)
ed81369 napisał/a:
25 to wysokie napięcie wtryskiwacza 1


b)
ed81369 napisał/a:
a kod 29 to niskie napięcie na przekaźniku paliwa, z tym że jest niskie to prawda, bo 6,28V mi pokazywało , i nie słychać pracy pompki po przekręceniu stacyjki
 
     
 ed81369
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 23:15   

to wtryskiwacz trzeba wymienić ? a przekaźnik zły chyba przecież nie jest, bo w kostce napięcie jest za niskie i przez to hulac nie chce,
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 21 Luty 2009, 23:45   

to ze na przekaźniku jest z niskie napięcie moze byc spowodowane zacierającą sie pompką paliwa,dlaczego niskie napięcie? a dlatego ze styki zwierające na przekaźniku moga juz być przegrzane/nadpalone...a dlaczego przegrzane?bo zapewnejest podany duzy prąd zeby ruszyc przytartą pompkę...na 99% jestem pewnien ze czesto pali ci sie rezerwa PB a ty latasz na LPG
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Inne » BŁĘDY MI WYSKOCZYŁY 25 i 29 w Corsie B C14SE co ROBIĆ ?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.