Przesunięty przez: Kaszubski
13 Marzec 2016, 14:21
Elektryczne lusterka a przekaźniki
Autor Wiadomość
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
  Wysłany: 8 Wrzesień 2011, 22:44   Elektryczne lusterka a przekaźniki
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Siemanko wszystkim :)
Ostatnio chwaliłem się w temacie mojego Demonka ze zakupiłem i zamontowałem elektryczne lusterka... Wszystko Było by fajnie ale coś mi nie chcą działać... Sprawdzałem u kolegi w Astrze(kochany opel wszędzie te same wtyczki :D ) Wszystko jest w porządku... Stąd wiem ze problem leży w instalacji... W książkach typu sam naprawiam nie potrafię znalęść jakiejś jednoznacznej przyczyny...

Wiec tu moje Pytanie..
1.Co wg was Może być winne??
2. Czy ktoś zna dokładne parametry przekaźnika (chyba) odpowiedzialnego za Lusterka- tzn 1.
3. Ma ktoś może dokładny rozpis przekaźników do Corsy ??

Będę wdzięczny za podpowiedzi bo mnie ta bezradność trochę irytuje
 
 
     
 plucik4



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 36
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 133
Skąd: Łazy
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 14 Styczeń 2013, 22:40   

Mam podobny problem. Założyłem nowe elektryczne lusterka i pilota ale nic nie działa. Lampka się nie świeci. Nie wiem czy brakuje jakiegoś przekaźnika, czy może bezpiecznika. Kabelki wtyczki były normalnie w drzwiach. W którym miejscu powinien być przekaźnik od lusterek? Przydała by się rozpiska przekaźników bo tego też nie mogę znaleźć.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 14 Styczeń 2013, 22:50   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Hmm Ja Do Dziś mam Problem z Tymi lustrami ale przekaźnik jest Jak się nie myle na 1 miejscu od Lusterek... Mam Oryginalny zamontowany dalej nie działa... Wien też ze mam problem z Brakiem prądu w drzwiach.. sprawdz sobie to choćby miernikiem... A Co do bezpiecznika sprawdz czy masz wszystkie...
 
 
     
 jedras21xxx


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 89
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 15 Styczeń 2013, 09:03   

Hmm, a może tak nie ma wiązki puszczonej w instalacji kabinowej do elektrycznych lusterek? To nie jest takie proste, że zamontujesz sobie lusterka, puścisz wiązkę w drzwi i ma działać, chyba skądś musi dochodzić prąd, żeby te lusterka chodziły prawda?
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 15 Styczeń 2013, 09:18   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Mam Oryginalną instalację nie puszczałem ani jednego After marketowego kabla.. Kupiłem i podłączyłem Wcześniej sprawdzałem działało jak trzeba. Muszę wiązkę drzwi przejrzeć a i wtyczkę bo jest szansa ze coś jest po mataczone.. A Kilka takich problemów z instalacją już usuwałem...
 
 
     
 jedras21xxx


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 89
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 15 Styczeń 2013, 14:53   

Jeśli byś coś potrzebował jakąś wiązkę czy przycisk sterowania elektrycznymi lusterkami daj znać posiadam wszystko w oryginale.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » Elektryczne lusterka a przekaźniki
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.