Przesunięty przez: Kaszubski
6 Maj 2017, 18:37
Ważna Informacja!!!!
Autor Wiadomość
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
  Wysłany: 30 Sierpień 2011, 00:10   Ważna Informacja!!!!

Witam!!

Chciałem ogłosić pewną bardzo ważną informacje związaną ze spotami tyczy się to każdego który należy do grupy Śląsk po co zgłosiliście chęć należenia do grupy jak nie zamierzacie pojawiać się na spotach?? po co to wszystko jest organizowanie i robienie z gęby d**y?? Czy tak ma to wyglądać?? jak tak to ja dziękuję za takie spoty bo to nie na tym polega!! Gdzie jest ta ekipa?? Po co ja nabijam kilometrów jak potem słyszę "mnie nie będzie" albo zero odzewu!! Jak tak dalej pójdzie to nie mam całkowicie sensu na organizowanie czegokolwiek... Koniec w tym temacie jeśli następny spot będzie się składał ze mnie i Damiana to ja już więcej nie będę się udzielał. I nie będzie spotów!!

Dziękuję za uwagę!!
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 30 Sierpień 2011, 16:14   
   Moje auto: Laguna II PHII


przyjąłem do wiadomości,

pozdrawiam
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 30 Sierpień 2011, 17:03   
   Moje auto: VW Golf 4


amen :] :cmok:
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 31 Sierpień 2011, 01:59   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Proszę mnie nie brać za największą przyczynę tego zamieszania ze to tak nazwę... Ale osobiście powiedziałem ze jeśli wszystkie spoty będą tak wyglądać to i ja Przestane się starać( bo mi to niestety chwilowo łatwo nie przychodzi) uczęszczać na spoty.... Bardzo nie miłe jest zagranie w kulki jeśli chodzi np. o tego grilla ... Nie chodziło wcale o znalezienie powodu do zwady... Chciałem dobrze... Lokacje spokój i najważniejsze dobrą atmosferę.... Nie znam Lokacji o lepszych walorach... bo nie bawię się w tej wsi tylko w niej nocuje a o pozostałych nie wspomnę...
Ogólnie rzecz biorąc zdarzyło mi się już kilka spotów na zasadzie mnie nie będzie bo "nie" ... Jak tak mają wyglądać... To Pozdrawiam wszystkich spocących oraz leniwych.... A moja obecność Można się spodziewać przypadkiem na drodze ,forum bądź po kontakcie telefonicznym w domu.....
:zamykam: :pff:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Grupy FKC » Grupa śląskie » Ważna Informacja!!!!
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.