[Corsa B] BlackorWhite Corsa B By MARCES c20ne+ 117KM/169NM
Autor Wiadomość
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 29 Wrzesień 2011, 07:25   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Widzę że autko przynosi radość z Jazdy o i to Dużą ;D

Ale patrząc na Corsolota KOZA :PP hehe

No i kombinuj nowy front albo oryginalny zdeś z FL bo bez dokładki wygląda ... (sam wiesz jak)
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 2 Październik 2011, 18:26   

Będę kombinował narazie zima idzie więc nawet dobrze że stoi jak stoi , a zderzak wygląda jak wygląda , w przyszłym roku może jakiś front od GSI , na pewno 14" felga na niskim profilu i ponownie w dół.

A tu z wczorajszego wieczoru, nie przwidziana przygoda , start ze świateł pisk alternatora i pach .... kontrolka ładowania się świeci , myślę se pasem , zdołałem wygrać jeszcze ten pojedynek z golfem IV TDI ale zjechałem na mc patrze niema paska ok... ale alternator jakiś taki krzywy .... dziś rano pojechałem do norauto z myślą wymiany paska , niestety dowiedziałem się że poszła łapa alternatora , jutro poszukiwania i wymiana.

FOTO :



Pamiątki po pękniętej nagrzewnicy też poszły wek , a co się ucieszyłem to to że 0 rudej na podłodze.



[ Dodano: 13 Październik 2011, 11:41 ]
Nowe wieści łapa alternatora wymieniona na orgi ale urzywke z 1.8i do tego doszedł nowy pasek i nowy alternator.... bo niestety ale poprzedni się poddał i po wczorajszych testach stwierdzam że jest świetnie.

Koleszka ofiarował mi jednego ze swoich komów do c20ne i tez muszę stwierdzić że auto zachowuje się lepiej na jego kompie niż na tym który miałem z silnikiem. Jak narazie wszystko idzie w dobra stronę. Na dniach wymiana nagrzewnicy + przewody wodne + zbiorniczek.



[ Dodano: 19 Październik 2011, 19:38 ]
Ostatnio odpadła mi jedna ze śrubek mocujących pokrywę zaworów tak więc za grube siano zakupiłem komplet nowych lśniących śrubek.


Pogodziłem się również z faktem że nie pozbędę się ogromnej przepływki więc trza było ją upiększyć.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 20 Październik 2011, 11:21   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


I zaczeła się estetyka :D dobrze ze temat się wciąż rozwija :)
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 21 Październik 2011, 09:47   

Wczoraj potwierdziłem że corsa jedzie odpowiednio 3-4 światła z Hondą 1.6-16v 124konie łeb w łeb.

Cytat:
dorwalismy wczorj Mercesa z Zeteciem (On kierowca, ja piwkowicz) i powiem Wam że mega zdziwko!! sądziliśmy ze to będzie formalnośc a ta pierdzielona corsa na drzwiach siedziała!! Potem niestety Merces miał wieczne problemy z trakcją i juz gorzej szło ale i tak MEGA SZACUN!!!


[ Dodano: 24 Październik 2011, 18:49 ]
Jest progres... nowa uszczelka pokrywy zaworów bo wczoraj uniemożliwiła mi wyjazd z pod domu ....
Nowe uziemienie alternatora i mocowania nadkoli ;) Pierdoły....



[ Dodano: 24 Październik 2011, 18:49 ]
A propo , CORSA została zważona i wyszło 890kg....

[ Dodano: 27 Październik 2011, 17:00 ]
Nadkola założone tak że można poginać w deszczu , a dwa co by śnieg spadł 11 listopada to też jest już git.
Zamówiona nagrzewnica , zbiorniczek wyrównawczy i przewody wysokociśnieniowe i też pojawia się pytanie czy takie sylikony dadzą rade jako wężyki wodne ?

NNW wykupione i zgłoszenie wysłane na rajd niepodległości więc powinno się udać wystartować ...

Jest tylko jakiś dziwny wyciek oleju cholera wie skąd ?;o

[ Dodano: 28 Październik 2011, 17:47 ]
Parę fotków z prac nad nadkolami.



Dziś dotarły nowe gracisze nagrzewnica wielce oczekiwana bo się zimno robi i zbiorniczek wyrównawczy , teraz czekam na przewody silikonowe i zaczynam montaż.

 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 31 Październik 2011, 12:38   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Powiedz mi po co do Nadkoli demontowałeś błotnik?? :uuu:

Co do Gratów fakt zimno się robi wiec już pora na takie fanty ;D
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 2 Listopad 2011, 15:34   

Jak to poco bardzo dobre uproszczenie roboty. Ściągnięcie nadkoli to 2 minuty a naprawdę dużo łatwiej wszystko ułożyć.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2 Listopad 2011, 16:58   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


marces napisał/a:
Jak to poco bardzo dobre uproszczenie roboty. Ściągnięcie nadkoli to 2 minuty a naprawdę dużo łatwiej wszystko ułożyć.



Hmm Czy ja wiem ;/ Sciagniecie dobrze zamontowanych nadkoli 2 minuty ?? :uuu:

Zdemontowanie wiąże się z demontażem zderzaka, odkręceniem 2 śrub pod nim , potem tych z góry...
Powtórne spasowanie szpar miedzy maską drzwiami i zderzakiem 30 minut...

Podniesienie samochodu i ściągniecie koła jakiś kwadrans na stronę i montaż nadkola też chwilkę z wiertarką ...
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 4 Listopad 2011, 08:33   

Nie używałem do montażu nadkola wiertarki wszystkie mocowania wyapadały idealnie ewentualnie z racji tego że to zamiennik to musiałem lekko przyciąć w kilku miejscach , ogólnie bez stresu. Zderzak to była jedna śrubka na stronę + podniesienie auta ( nie ściągałem koła) + 6 śrubek od błotnika który i tak był u mnie już ściągany 100 razy ;p ogólnie auto znam i rozbieram regularnie. ;p
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 4 Listopad 2011, 10:09   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Chyba ze tak... Bo Ja ogólnie mam trochę te Mocowania po uszkadzane wiec Mam na wiertane nowe Dziurki i do tego więcej Punktów mocujących... Ponadto zderzak przykręcony na wszystkich śrubach co też trochę sprawę komplikuję a Błotniki też demontowałem nie raz ale Staram się dbać o szczegóły i szpary mam w Miarę spasowane... A Koło zrzucałem zwykle żeby było wygodniej bo na dole też są mocowania nadkola..
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 17 Listopad 2011, 17:26   

Ogólnie temat wciąż żyje trochę nie pisałem co się dzieje bo przygotowywałem się jakoś tam do 3 rajdu niepodległości. Wynik marny na 48aut które dojechały z 63 do mety byliśmy przedostatnią załogą czyli 47. Niestety a może i stety bo kłopotów nie brakowało.
1/ na drugim odcinku rajdu poszła poducha skrzyni bałem się jechać i odpuszczałem
2/ przed odcinkami nocnymi poszła jedna żarówka i jechaliśmy na 1 świetle długim - gdzie ekipy jeździły na elektrowniach.
3/ na 9z12 odcinków pękła opona a zapas w postaci 13" stalówki nie dało się założyć ale uratowaliśmy sytuację dzięki koledze z H3M(Honda 3 Miasto ) i jakoś tam dojechaliśmy

Podsumowując 15 aut nie ukończyło rajdu , gdyby ukończyli byśmy byli na 58z63 tak że nie jest tak źle w rzeczywistości jesteśmy na 47z63. Rajd naprawdę wysokich progów bo to PPAiK (Puchar Polski Automobil klubów i Klubów)

Plan na najbliższy czas to nowe poduchy silnika , przegląd , stalówki 14" x 4 + opony zimowe.



I filmik z przejazdu na Parkingu Praktikera oraz Opera w Sopocie :

http://www.youtube.com/watch?v=zf2n9Ahzq-g
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 17 Listopad 2011, 20:33   
   Moje auto: Porshe 911


na drugim filmiku przód ci skakał jak żaba po kamieniach, ???? koniec amorów?
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 16 Styczeń 2012, 14:03   

Są rozkręcone w górę o 2,5cm widać i czuć ogromną różnice (na gorsze ) dlatego też zmienił się skok amora bo są już lżej napięte sprężyny , swoją drogą szykuje się zmiana na coś mocniejszego.

[ Dodano: 27 Listopad 2011, 14:07 ]
Kupiona nowa poduszka skrzyni tylna i zrobiony przegląd , teraz tylko troszkę rzeczy czeka na montaż i wyklarowała się lista modów na najbliższy czas.


[ Dodano: 2 Grudzień 2011, 00:21 ]
mały upgrade ... a dalszą walkę zaczynamy od stycznia.



[ Dodano: 8 Grudzień 2011, 15:36 ]
Wszystkie cztery stalówki już są białe jestem w miarę zadowolony jak na robotę za 20zł. Kupione zostały też 2 nowe poduchy silnika od kadetta gsi na dniach wymiana i mam nadzieje że to pomoże i silnik nie będzie już latał , chyba że pierdzielnoł przegub wewnętrzny to będzie trzeba dalej walczyć.



[ Dodano: 14 Grudzień 2011, 22:27 ]
Ogromne podziękowania dla Mamanka za ogarnięcie sprawy z poduchami silnika które jednak nie były pierwszorzędnym problemem , a zerwane 2 z 3 śrub mocujących skrzynię do łapy przedniej , ale dzięki sprawnemu oku Mamanka problem był zauważony natychmiast i w 100% ogarnięty perfekcyjnie. Raz jeszcze wielkie dzięki.

Teraz można dalej upalać tak że 17.12.2011 Kryterium Opera jedziemy się pobawić.

[ Dodano: 17 Grudzień 2011, 15:03 ]
I po III Rundzie RSMOG w Sopocie na terenie Lucky Hotels :)
Ogólnie impreza super udana organizacyjnie i pod względem naszej jazdy też nie było najgorzej. Startowaliśmy jako 2 załoga. Było mega mokro , niesamowicie ślisko ale to wszystko zagwarantowało super emocje i zabawę.

Fotki pod domem ....


dodatkowo nowa uszczelka miski olejowej która czeka na nową miskę ale już zauważyłem że jest to potrzebna rzecz , na jednym z zakrętów zapaliła się kontrolka oleju sądzę że przelał się olej w jakieś lipne miejsce.



Na deser jeszcze onboard i zdjęcia(niebawem):

http://youtu.be/iBs4MhEiZnY

[ Dodano: 17 Grudzień 2011, 19:30 ]
parę fotek by Bloku.


i by Bartosz Grzonka kolega Arina.


klasa 4 1.6-2.0 - miejsce 5/9
generalka - miejsce 14/18

[ Dodano: 17 Grudzień 2011, 20:25 ]
oraz by Kurczaak


[ Dodano: 18 Grudzień 2011, 11:00 ]
Coś specjalnego , z racji tego że zbliża się koniec roku i nie sądzę aby jeszcze coś sie w aucie zmieniło w roku 2011 podaję listę z tym co zostało zmienione w tym 2011 roku ( jest pominięte parę rzeczy które są typowo ekspluatacyjne - alternator itp)


Modyfikacje 2011 *WAGA AUTA 890KG*

Zmiany zewnętrzne:

- nowa tylna klapa (kwiecień)
- zdjete listwy boczne (czerwiec)

Silnil:(na wąskim pasku, napinany pompą wody)

- ostry wałek 18e ascona c (sierpień)
- 2.0 8v c20ne - 115km 170nm ze skrzynią F16 z kadetta GSI (sierpień)
- skrzynia , kolektor ssacy , aparat zaplonowy , kolektor wydechowy nowe lub odnowione (lipiec)
- nowa kopulka aparatu zaplonowego c20xe (sierpien)
- nowy komplet uszczelek (wrzesień)
- aparat zapłonowy z c20xe
- nowy zbiorniczek wyrównawczy (listopad)
- nowa nagrzewnica (listopad)
- nowy alternator (październik)
- chromowane śruby pokrywy zaworów (październik)
- nowe wzmocnione poduszki silnika od Kadetta GSi i Corsy 1.2 16v(grudzień)

Wnetrze:

- kurnik na zegary pokryty skayą (kwiecień)
- zaślepki i daszki pomalowane lub wymienione na czarne (maj)
- pasy szelkowe firmy schroth x2 (sierpien)

Dolot/wylot:

- wydech 50mm , 2" pełen przelot (wrzesien)

Układ napędowy , hamulcowy i zawieszenie:

- hamulce z kadetta 2.0 , 256x24 (lipiec)
- piasty z kadetta 2.0 gsi(sierpien)
- półosie z przegubami od kadetta 2.0 gsi i calibry c20ne(sierpień)
- łożyska z passata b4 66/37/39 (sierpień)
- 4x opony uniroyal rainsport 195/50/15 (sierpień)
- przerobione zwrotnice z corsy 1.2 (sierpień)
- nowe gumy na przegubach (październik)
- stalówki 14" pomalowane na biało (grudzień)


Elektryka:

- zegar Auto Gauge cisnienie oleju (kwiecień)
- zrobiona od nowa wiązka , komputer z kadetta 2.0 (sierpień)

Układ paliwowy:

- nowa pompa paliwa pod c20ne (czerwiec)

Układ chłodzenia wodny i olejowy:

- chłodnica oleju od omegi 2.0 16v (sierpnień)

[ Dodano: 25 Grudzień 2011, 15:32 ]
Corsia dostała kilka prezentów pod choinkę , a mianowicie nowy próg prawy (każdy chyba wie jak wygląda obecny) do tego tłumik środkowy RM 50mm przelot 3 warstwowe wygłuszenie , powinno to dać jeszcze lepsze efekty w mocy i przy okazji może będzie trochę cisze , a no i rezonans zniknie mam nadzieje.


Do tego już praktycznie ustalone co nowego wpadnie w zawieszeniu tak że z początkiem stycznia zacznie się ogólne spawanie i wymienianie.

[ Dodano: 3 Styczeń 2012, 12:09 ]
Ok , więc tak , tłumik środkowy wyglądający w rzeczywistości prze cudnie i dowiedziałem się od tłumikarzy że bardzo solidny i da jakiś efekt wygląda tak:


A efekty , na pewno zrobiło się ciszej i co mnie cieszy i co świadczy o tym że tłumik spełnia swoją rolę niema rezonansu. Co do polepszenia osiągów ciężko powiedzieć bo jak to w hondach im głośniej tym wydaje się szybciej , a teraz jest ciszej i na niższych obrotach zdaje się być wolniej ale to mogą być tylko właśnie takie odczucia , dwa że nie było jeszcze żadnego poważnego testowania więc osądzę to później.

Z okazji nowego roku corsa dostała też nowe graty do zawieszenia, a mianowicie drążki kierownicze + wahacze ze sworzniami + końcówki drążków kierowniczych wszystko z nowymi gumami prosto z firmy RTS.



Przewidywalny montaż 6 stycznia ale jeszcze dokładnie nie wiem .

Jutro szukam blacharza który za rozsądne pieniądze wspawa mi próg oraz wzmocni podłużnice.

Temat trochę przymarzł , ale dzisiaj z okazji słonecznego wolnego dnia odkryłem z pod pokrywy śnieżnej lśniące cacko ... czasem przestaje mi się podobać własne auto ale dzisiaj aż poczułem się dumny i szczęśliwy z posiadania takiego auta :)

 
 
     
 Pit_Bull89



Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tomasz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Gliwice
Wysłany: 19 Styczeń 2012, 11:14   
   Moje auto: Rover 25 / Laguna II


Jak już kiedyś pisałem Corsa od samego początku robi bardzo pozytywne wrażenie widać ile właściciel włożył serca,trudu i pracy . Życze powodzenia w dalszych modach :piwko: :D
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 26 Styczeń 2012, 11:29   

Jest moc , nowy pod.


wiem wiem , lipa ze spasowaniem zarówno zderzaka jak i bass reflexu ale w zderzak mam wbite , zaś reflex poprawię. Zderzak dopiero spasuje jak będzie nowy ;)

[ Dodano: 31 Styczeń 2012, 12:03 ]
Wpadły nowe stalówki na których wylądują letnie oponki.


[ Dodano: 7 Luty 2012, 19:56 ]
Zamontowałem chlapacze nie było łatwo ,wygląda to całkiem nie źle zaś trzeba je jeszcze troszkę poprawki gdyż 2 wypadły nie równo.

Jakaś tam fotka poglądowa jak auto i chlapacze będą czyste to porobię coś ładnego.



[ Dodano: 13 Luty 2012, 14:16 ]
Parę godzinek pracy przy corsie i są efekty chlapacze ustawione jak się dało najlepiej , auto wyczyszczone z zewnątrz chociaż trochę i wymieniona masa alternatora. Przez urwaną masę alternatora wydaje mi się że trochę przerywał bo teraz chodzi bardzo bardzo przyjemnie. W rzeczywistości wygląda to dużo bardziej męsko.





[ Dodano: 23 Luty 2012, 10:01 ]
Przeguby i gumy wymienione nic nie strzyka nic nie puka nic nie strzela jest bardzo fajnie lecz czeka mnie wymiana jeszcze jednej sztuki , zewnętrznego lewego ( wymienione wewnętrzny lewy i zewnętrzny prawy)



[ Dodano: 25 Luty 2012, 20:53 ]
Podsumuję dzisiejszy bardzo pozytywny start w Zimowym Rallysprincie organizowanym przez AK Orski na terenie Lotniska w Gdyni Kosakowie.

Czasy:
PS-1 3:10.88
PS-2 3:09.94
PS-3 3:07.25
--------------
9:28.07

Miejsca:
Klasa 4 - 6/12 (największa liczba startujących , gdzie indziej od 6-3 załóg)
Generalka - 9/28
Generalka z gośćmi - 10/30
Faza pucharowa 13/30 nie zakwalifikowaliśmy się do finału niestety bo wchodziło 8 najlepszych czasów z jednego okrążenia.



onboard z najszybszego przejazdu

http://www.youtube.com/wa...573AUAAAAAAAAAA

[ Dodano: 13 Marzec 2012, 15:10 ]
No to kilka fotów z lapami CARSTUFF.



[ Dodano: 19 Marzec 2012, 20:38 ]
Nowy rozrząd czyli pasek firmy Gates i pompa wody firmy DOLZ.


[ Dodano: 2 Kwiecień 2012, 11:40 ]
Po kolejnym rajdzie tym razem w rusocinie udało się wywalczyć nie złą pozycję a dokładnie 7/28 zapraszam na stronkę http://www.rallycorsab.wordpress.com - tam na bieżąco informuję o rajdach wrzucam wszystkie załączniki. Warunki pogodowe były straszne!

Parę fotków z Rusocina.



[ Dodano: 23 Kwiecień 2012, 18:03 ]
21.04.2012 – I Eliminacja RSMOG , a myśmy dali d….y , jest mi strasznie przykro z tego powodu że mieliśmy tak niską pozycję , można tu zwalać wszystko na pogodę (bardzo mokro na każdym odcinku) , na opony (stara opona nie ogarniała na żadnej nawierzchni) , na brak testów i treningów , no ale niestety tak jak Kill jest Kill tak tutaj koniec jest wynik.

Nie obyło się bez przeszkód a mianowicie podczas latania sobie bokami w Kosakowie bo tył też nie miał zamiaru nic kleić wpadliśmy w wysepkę skosiliśmy trochę drzewek i zawiśli. Przez co Taryfa i 1min w plecy.

Wyniki:
Klasa 4 – 12/12
Generalka – 27/33
Generalka z Gość – 29/35



ale zderzak już naprawił




[ Dodano: 7 Maj 2012, 19:57 ]
Generalnie dzisiaj odbyliśmy wycieczkę do Carstaffu i wpadła mała ale zmiana ale bardzo mnie ciesząca bo psuła mi całokształt wyglądu dolotu.



Do tego trochę zabawy ze zmazywaczem do paznokci i nie ma już czarnej farby na słupkach zewnętrznych ... chyba lepiej. A jak nie to folia wpadnie.



[ Dodano: 7 Maj 2012, 19:57 ]
Oraz I sesja zdjęciowa 2012 !

http://www.brixuphotograp...el-corsa-b.html
 
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 8 Maj 2012, 05:44   
   Moje auto: AG Z14XEP


Marces, czym i jak malowałeś felgi na biało? też o tym myślałem u siebie, bo kapsle coraz bardziej obdrapane...
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 8 Maj 2012, 06:30   

pierwszy raz malowałem w zimę sprayem ale szybko zardzewiały , ostatnie oddałem do piaskowania i malowania proszkowego i zimówki też pójdą do malowania tą samą metodą.
 
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 8 Maj 2012, 20:00   
   Moje auto: AG Z14XEP


jaki koszt malunku felg?
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 8 Maj 2012, 20:30   

200zł

[ Dodano: 10 Maj 2012, 17:48 ]
A teraz coś co powinno mnie zadowolić , założę w przyszłym tygodniu to się testy przeprowadzi :twisted:

 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 13 Maj 2012, 13:45   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Ładne Miesko ;)
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 13 Maj 2012, 14:48   
   Moje auto: VW Golf 4


55 niezły baloon :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] BlackorWhite Corsa B By MARCES c20ne+ 117KM/169NM
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.