[Corsa C] 1.7 DI Moja Kruszynka
Autor Wiadomość
 borys-kruszynka


Informacje
opolskie

Wiek: 34
Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 0
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 22:00   [Corsa C] 1.7 DI Moja Kruszynka

Witam chcialem pokazac klilka fotek mojej corsy. Moja corsa ma silnik 1.7 DI rok 2003 wyposazenie jeszcze standardowe mam zamiar zmienic wszystkie glosniki na jbl i jakas tyba i wzmacniasz lae to juz tak za 2 lub 3 miesiace jak pieniaszki przybeda.





I oto zakupilem sobie moje felgi tak wygladaja no i oczywiscie odnowa ich, oponki mam 195/50R15



A na koncowy efekt czeba poczekac, to na nastepnej sesji.

I tak jak obiecalem dodaje zdjecia autka na felgach no i juz w moim miescie.[/b]


Ostatnio zmieniony przez borys-kruszynka 1 Maj 2011, 21:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 22:45   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Na początek mała uwaga mogłeś wrzucić miniaturki lepiej by się oglądało

A co do autka to w końcu jakiś ruch w Opolskim :hurra: a tak na serio to fajny kolorek i myślę ze te fele dadzą rade i będzie cacy czekamy na efekt końcowy ( miejmy nadzieje ze też na żywo na jakimś spocie będzie można obejrzeć)

Ps. gdzieś se chłopie tak z tuningował przedni zderzak :ojj:
 
 
     
 borys-kruszynka


Informacje
opolskie

Wiek: 34
Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 0
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 23:33   

Nowiem ten zdezak tak został sprzywieziony z niemiec i stoi u brata i na swieta ma przyjechac z nad morza i zdezaczek zostal teraz juz wymieniony na nowy i pomalowany na taki sam kolor. A do spotu jak juz bede mial autko to bardzo chetnie nawet znalazlem kolege na forum z corsy d z kluczborka
 
 
     
 er4S3r



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19 Kwiecień 2011, 06:48   

O! mój kolor, który jest nijaki do określenia. Jasno-szary, gołębio - asfaltowy :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.