Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 11:38
Lusterka zewnetrzne wymiana wkładu
Autor Wiadomość
 ORI


Informacje
mazowieckie

Wiek: 35
Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Czerwiec 2011, 11:13   Lusterka zewnetrzne wymiana wkładu

Witam ponieważ mam trochę porysowane lusterka ( sa to elektryczne z podgrzewaniem ) postanowiłem je wymienić ale mam mały dylemat ponieważ nie wiem jak sie za to zabrać niby sprawa prosta odkręcam lusterka potem wyjmuje z obudowy i dalej nie wiem co robić bo sie trzyma sam nie wiem na czym tych siłownikach elektrycznych chyba ;p a niechce tego rozwalic , na allegro znalazłem takie cos i nie wiem czy będzie pasować http://moto.allegro.pl/wk...1635800102.html
 
 
     
 darecki522


Informacje
malopolskie

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 12
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 14 Styczeń 2013, 21:21   nie działa elektryczna regulacja lusterek

jak w temacie nie działa mi elektryczna regulacja w lewym i dolnym kierunku co może być uszkodzone przycisk? W prawo i i do góry lusterka się normalnie ustawiają.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 14 Styczeń 2013, 22:22   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Jeśli Lusterka Masz Oryginalne to najlepiej poszukaj sobie ładnych Oryginalnych używanych... Manualne Wkłądy wyciąga się łatwo te wymagają trochę wiecej wyczucia w Rekach ale jeśli bedziesz miał już zamienniki to poświeć te szkła i poszarp się z nimi są na takich kuleczkach jak się nie mylę wiec muszą stopniowo wyskakiwać...


darecki522, Powiedz mi jak twoje Pytanie ma się do Tematu... Fakt o Lusterkach ale Mało... Masz do wymiany Jojstick ... Tak skoro pytasz...
 
 
     
 darecki522


Informacje
malopolskie

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 12
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 14 Styczeń 2013, 22:50   

nie chciałem nowego zakładać też tak myślałem że Joystick ale jeszcze to potwierdzę u elektryka i wtedy jak coś kupie nowy. Dzięki
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Lusterka zewnetrzne wymiana wkładu
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.