Przesunięty przez: west
2 Marzec 2008, 21:41
Perełka Dżoli he he ;)
Autor Wiadomość
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Luty 2008, 17:30   Perełka Dżoli he he ;)

Swoja Corsę sprowadziłam z Niemiec we wrześniu 2007 roku w całości. Najlepszym sprawdzianem mojego zakupu było przemierzenie z powrotem do Polski 960 km. Auto spisało się bez zarzutów. Silnik ma pojemność 1.4.

Auto jest obniżone (zielone sportowe sprężyny + jak się niedawno okazało również sportowe amortyzatory) Są tego oczywiście plusy i minusy. Trzyma się świetnie w zakrętach, ale na naszych drogach wymaga wytrzymałych plomb ;-)

W aucie były już aluminiowe felgi 14-stki firmy AEZ.

Marzą mi się lampy lexus black takie same jakie posiada w swojej Corsie WEST ;) Póki co, tył pozostał niezmieniony

Zamontowałam radio Sony Xplod CDX-GT200 koszt 369 zł oraz głośniki firmy Magnat Ultra 6900 po okazyjnej cenie 129 zł :->



A to silniczek o którym wspominałam wcześniej

No i jak? podoba Wam się? pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez west 6 Luty 2008, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Luty 2008, 21:10   

No całkiem całkiem, tylko ogólnie nie jestem fanem sprowadzanych aut z niemiec bo nie mam do nich zaufania, ale autko ładne, to trzeba przyznać :)
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Luty 2008, 09:53   

Ja natomiast nie mam zaufania do polskich handlarzy samochodami, którzy skręcają liczniki i kombinują na każdym kroku wciskając ludziom kit, że auto nie było bite, a gdybyś zobaczył zdjęcia z wypadku w którym uczestniczyły to złapałbyś się za głowę, że to można jeszcze poskładać do kupy (aż strach się bać) :-|. Nie mam też tak samo zaufania do polskich dróg i aut z totalnie wyrąbanymi na nich zawieszeniami. W Niemczech auta po takich wypadkach jak w Polsce od razu idą na złom, albo na wywóz właśnie do Polski nie to co u nas. Wolę tam kupić auto w całości z faktycznym przebiegiem jeżdżących po równych jak blat stołu autostradach niż auto zrobione na przysłowiową "igłę" przez naszych umiejących stworzyć "coś z niczego" mechaników - czarodziejów. Ale to tylko moje skromne zdanie ;-)
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Luty 2008, 16:37   

To właśnie niemcy przebijaja liczniki żeby potem sprzedać te auta polakom.
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Luty 2008, 10:07   

Tutaj też się z Tobą nie zgodzę. Niemcom nie chce się bawić w takie akcje. Oni mają tyle kasy, że po prostu nie mają do tego powodu. Nie bez powodu Polacy słyną z "kombinatorstwa".
Ostatnio zmieniony przez Dżola 7 Maj 2008, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 9 Luty 2008, 10:13   
   Moje auto: Porshe 911


tez mam corsa sprowadzona, roznica miedzy moja a mojego kolegi (ten sam rocznik) jest bardzo wielka, jego wyglada jak murzyn ktory skonczyl prace w kopalni, tj. bardzo zmeczona
 
     
 MateO89
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Luty 2008, 21:20   

ładna ładna ;-)

moze sie kiedys spotkamy na drogach naszego miasta :-P :mrgreen:

jezdze srebrna x10xe (na drzwiach naklejki OCFC)
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Luty 2008, 09:53   

No to Mate na co czekasz!! wstawiaj focie Twoje cuda na stronkę z dokładnym opisem tak jak zrobił to West i ja :) wtedy na pewno nie przejadę obok Ciebie obojętnie :-> pozdrowienia ślę ;-)
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Luty 2008, 22:18   

eee Mate nie bądź taki skromny 8-) nie daj się prosić ;-)
 
     
 MateO89
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 27 Luty 2008, 22:33   

jak umyje i zrobie sesyjke to przedstawie :lol:
dobra koniec OT bo Ci temat zasmiecam ;-)
 
     
 sylka25
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Marzec 2008, 22:56   odp

e no twoja corsunia tez jest sliczna :) ) pozdrawiam
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Marzec 2008, 09:52   

Gesio to zamień się kurczę...ok wygląda zajefajnie! Ale ludziska drogieeee brzuch mnie boli jak widzę znak "Droga w przebudowie" ;-) oł...ale mi się zrymowało :mrgreen: naprawdę czasami to nie bywa zabawne :-/
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Marzec 2008, 15:37   

Coś Ty! byłam u mechanika powiedział, że to jest prawie nowe! wytrzaskane? jeżdżę tym jakbym wiozła w bagażniku pełno jajek he he he! poważnie chcesz się zamienić? a Twoje niewytrzaskane czasem 8-)? zresztą na badaniu technicznym po przyjeździe do Polski zawieszenie wypadło idealnie jak stwierdził Pan ze stacji kontroli pojazdów ;-)
 
     
 gacek9003
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Marzec 2009, 20:42   

Bardzo niska ta Corsika, przednią nakładką zderzaka praktycznie rysuje po ziemi :) z którego roku jest to autko?? no i fajne zdjęcie w Avatarku, długo czekałaś na pociąg :hyhy: :)

Pozdrawiam :super:
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Marzec 2009, 22:16   

Gleby już nie mam! jeździ na nim kolega Gesio! była tak niska, że sprawiało mi to wiele problemów...za dużo nerwów mnie to kosztowało :zalamany: Corsina jest z 1997 roku! he he he gacek9003, żebyś wiedział, że długo!!! niezła była zabawa z wyczekiwaniem na ten pociąg i ogólnie były chyba 3 podejścia zanim zdjęcia wyszło dobrze :) pozdrawiam!
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 23 Marzec 2009, 18:55   
   Moje auto: VW Golf 4


Dżola a masz już te artebki ??
 
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Marzec 2009, 21:54   

Ano mam Zyzio :D kupiłam następnego dnia po tym jak przesłałeś mi link tego sklepu na paruszowcu :rotfl: tatuś oczywiście był bardzo zadowolony, że kilka dni marudziłam mu żeby mi je założył, ale w końcu się złamał :hurra: Pozdro!
 
     
 chemas86
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Marzec 2009, 23:09   

Śliczna ta twoja Perełka :) daj jeszcze fote ze lexami :padam:
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Marzec 2009, 16:38   

Ech no to trochę jeszcze poczekacie! auta póki co nie mam, bo stoi u lakiernika już od jakichś 2 tygodni!!! :rozpacz: ale spoko loco nic nie nabroiłam :zdegustowany: wszyscy od razu pytają czy gdzieś się wysypałam :rotfl: jak tylko się uda do wrzucę fotencje :hyhy: !
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Marzec 2009, 16:51   

Dżola pokaż fotki czemu cosia jest u lakiernika :D :hyhy:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Perełka Dżoli he he ;)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.