Poszukiwany dobry warsztat z Trójmiasta dla Corsy B 1.0 12V
Autor Wiadomość
 kamilzierke


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: 28 Marzec 2011, 22:19   Poszukiwany dobry warsztat z Trójmiasta dla Corsy B 1.0 12V

Witam serdecznie klubowiczów,

Jako że moja Corsina miała przebojowy ostatni rok (2 razy mnie bili, raz w przód i raz w tył), zmieniałem miejsce zamieszkania itd. nie miałem za bardzo czasu/kasy/ochoty zajmować się jej stanem zdrowia. Przez co niestety trochę podupadła :(

Szukam dobrego warsztatu/mechanika z Gdyni (preferowane), Sopotu, Gdańska, Rumii i okolic. Do zrobienia w Corsie jest:
- wymiana rozrządu,
- sprawdzenie/czyszczenie zaworu EGR,
- sprawdzenie/kasowanie błędów komputera,
- sprawdzenie prawidłowego działania silnika krokowego, przepływomierza, sondy Lambda (niby komputer, ale zawsze wolę jako oddzielny punkt wytłuścić te rzeczy).

Z góry dziękuję za polecenie dobrych warsztatów/fachowców. Nie muszą być najtańsi, jednak na ceny jak w ASO mnie nie stać :(

Pozdrawiam
Kamil


P.S.
Mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu zakładając nowy temat a samemu nie podając namiarów na żaden warsztat. Temat o pomorskim jest cokolwiek pusty, a ja sam nie pochodzę z Trójmiasta, dlatego ciężko byłoby mi podać jakiekolwiek namiary, nie wspominając o dobrych.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Warsztaty oraz sklepy » Poszukiwany dobry warsztat z Trójmiasta dla Corsy B 1.0 12V
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.