Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 13:21
Wymiana żarówki postojowej w Corsie C Cosmo
Autor Wiadomość
 Gabi


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Tarnów
Wysłany: 25 Marzec 2011, 18:01   Wymiana żarówki postojowej w Corsie C Cosmo

Witam.

Posiadam Corsę C po lekkim face liftingu z końca 2004 roku, wersja Cosmo 1.2 16V Twinport 80 KM, z soczewkowymi przednimi reflektorami. Spaliła mi się ostatnio żaróweczka postojowa w przednim reflektorze od strony kierowcy, strasznie ciężko się dostać do żarówki, w pierwszej kolejności nie mogę wyciągnąć całkowicie plastikowej zaślepki. Od strony nadkola również nie widzę żadnego otworu :) Czyżby należy wykręcić całkowicie skrzynkę bezpieczników / przekaźników ?

P.S
Auto mam kupione nowe w salonie, przebieg dziś 34 000 km, okropnie słabe są te reflektory soczewkowe, posiadam również w domu Clio 2 ph2 z 2001 roku, zupełnie inna jazda nocą.... :smutas:

[ Dodano: 26 Marzec 2011, 09:13 ]
Oj widzę że nie halo te forum ? Nikt nie wie podstawowych rzeczy jak żaróweczkę postojową wymienić w soczewce ? :pff:

[ Dodano: 30 Marzec 2011, 17:11 ]
Wstydzilibyście się ludzie tyle dni nic nie poradzić.....
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 6 Kwiecień 2011, 16:06   
   Moje auto: Laguna II PHII


kolega wpada na forum nawet się nie przywita w odpowiednim temacie i wymaga pomocy ze strony innych, to jest forum klubowe - forum ludzi dzielących zamiłowanie do samochodów, nie jest to forum "supportu" dla leniwych, nie potrafisz wymienić żarówki a ośmielasz się potępiać innych nie znanych Ci ludzi za to że nie uzyskałeś od nich pomocy, świetny start przygody na forum :graty:

w odpowiedzi na Twoje pytanie, nie trzeba nic wykręcać, żarówki zdarzają się lepsze i gorsze, zaślepka wychodzi bez problemu, trochę techniki i wyczucia.

EDIT:
jeżeli to lewa żarówka to zdejmij pokrywę skrzynki bezpieczników to nie będzie tak ciasno
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 6 Kwiecień 2011, 18:23   
   Moje auto: ASTRA G


Zeniu dobrze prawi, jak się tak spieszyło to trzeba było pojechać do ASO. :cham:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Oświetlenie » Wymiana żarówki postojowej w Corsie C Cosmo
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.